Novembris ootame kõiki lapsi Tallinna Solaris Keskuse, Pärnu Keskuse, Viljandi Uku Keskuse ja Tartu Lõunakeskuse Apollosse! Lasteklubis loeme raamatut, meisterdame, mängime ja kohtume põnevate külalistega. Seekord loeme raamatut "FC Friigid". Klubi päeval on raamatu hind -20%.


Ajakava:

5.11 kell 12.00 Solarise Apollo
5.11 kell 12.00 Viljandi Uku Keskuse Apollo
5.11 kell 13.00 Tartu Lõunakeskuse Apollo
6.11 kell 13.00 Pärnu Keskuse Apollo


Tublimatele osalejatele on auhindadeks raamat "FC Friigid", DVD Hundid ja lambad ning DVD Prääksud.Solarise Apollos loeme raamatut "FC Friigid", millele järgneb viktoriin. Laulame lastelaule ja mängime lõbusaid mänge (Rekato tutvustab uusi lauamänge – Vampiiride loss ja Junior Joonista ja Arva).

 

 

 Pärnu Keskuse Apollos loeme raamatut "FC Friigid", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb trollitüdruk Poppy! Meisterdame maske ning mängime vahvaid mänge.

 

 

 Viljandi Uku Keskuse Apollos
loeme raamatut "FC Friigid", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb trollitüdruk Poppy! Meisterdame maske ning mängime vahvaid mänge. 

 

 

 


 


Tartu Lõunakeskuse Apollos loeme raamatut "FC Friigid", millele järgneb viktoriin. Räägime sõprusest ja jalgpallist, mängime kiirust ja osavust nõudvaid mänge ning meisterdame isadepäevaks pildiraami.


Vaata ka möödunud hooaja Lasteklubi pildigaleriid Facebookis

T
utvu ka Apollo e-poe lastekirjanduse valikuga!