Oktoobris ootame kõiki lapsi Tallinna Solaris Keskuse, Pärnu Keskuse, Viljandi Uku Keskuse ja Tartu Lõunakeskuse Apollosse! Lasteklubis loeme raamatut, meisterdame, mängime ja kohtume põnevate külalistega. Seekord loeme raamatut "Risto Räppar ja tema teisik". Klubi päeval on raamatu hind -20%.


Ajakava:

1.10 kell 12.00 Solarise Apollo
1.10 kell 12.00 Viljandi Uku Keskuse Apollo
1.10 kell 13.00 Tartu Lõunakeskuse Apollo
2.10 kell 13.00 Pärnu Keskuse Apollo


Tublimatele osalejatele on auhindadeks raamat "Risto Räppar ja tema teisik", DVD Robinson Crusoe ja DVD Snoopy ja Charlie Brown: Tobukeste film.Solarise Apollos loeme raamatut "Risto Räppar ja tema teisik", millele järgneb viktoriin. Lasteklubis meisterdame, laulame ja mängime erinevaid lauamänge.

 Pärnu Keskuse Apollos loeme raamatut "Risto Räppar ja tema teisik", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb Hopskargav. Meisterdame peomütse, loeme raamatut, mängime vahvaid mänge ja joonistame naljakaid pilte.

 Viljandi Uku Keskuse Apollos
loeme raamatut "Risto Räppar ja tema teisik", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb Hopskargav. Meisterdame peomütse, loeme raamatut, mängime vahvaid mänge ja joonistame naljakaid pilte. 

 Tartu Lõunakeskuse Apollos loeme raamatut "Risto Räppar ja tema teisik", millele järgneb viktoriin. Mängime jäljendamise ja peegeldamise mängu. Teeme rütmimuusikat kasutades kehapilli ja lihtsaid rütmipille. Meisterdame endale pisikese trummi- rütmipilli. 


Vaata ka möödunud hooaja Lasteklubi pildigaleriid Facebookis

T
utvu ka Apollo e-poe lastekirjanduse valikuga!