Tallinna Teemanditee Budismi Keskus kutsub Sind vastilmunud ajakirja "Budism Täna" avalikule esitlusele, mis toimub Solarise Apollos 22. mail algusega kl. 17.00. Tegemist on esimese eestikeelse väljaandega, mis kaasaegses vormis kajastab Buddha elavat traditsiooni Lääne riikides ning peaks huvi pakkuma laiale lugejate ringile.

Lugeja saab tutvuda Buddha elava traditsiooniga, mis on mõeldud inimestele, kes soovivad aru saada ja kogeda meele rikkust ilma aktiivsest ning normaalsest elustiilist loobumiseta.


Käesolev ajakiri esindab eelkõige Teemanditee Budismi Karma Kagju koolkonda, mis on üks neljast Tiibeti budismi põhilisest koolist ning mida antakse edasi suuliselt. See koolkond keskendub põhiliselt praktikale; suurt tähelepanu pööratakse meditatsioonile ja mõistuse loomuse otsesele tunnetamisele õpetaja juhendamise all.


Ürituse peakülaliseks on Tšehhi Teemanditee Assotsatsiooni eesistuja Jakub Kadlec, kes annab lühiülevaade budismi arengust Läänes. Üritus toimub inglise ja eesti keeles ning kestab umbes 45 minutit.


Rohkem infot:

www.facebook.com/BudismTana       
www.buddhism.ee