Ajutorm. Teismelise aju jõud ja siht

Teejuht nooruki tärkava meele mõistmiseks vanuses 12-24
5 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Daniel J. Siegel raamat "Ajutorm. Teismelise aju jõud ja siht" on raamat kust saab praktilisi näpunäiteid kuidas puberteediealisega paremini hakkama saada. Tavaliselt räägitakse puberteedist kui hormoonide kontrollimatust möllust, mille vastu aitaks lapsevanemail endil paariks aastaks kõrvaklapid pähe panna.
Mis toimub teismelise organismis tegelikult ja kuidas leida lahendusi, sellest antud raamat räägibki.

Kuidas pöörata laste kõige keerulisem arenguperiood võimalikult tulemuslikuks ning mõlemale osapoolele stressivabaks? Esiteks tuleb puberteedist rääkides vaadata senistest arusaamadest sootuks pikemat perioodi ja teiseks ei ole emotsionaalse intensiivsuse, piiride kompamise ja suhtlusringi avardumise aeg kindlasti võrreldav „hulluks minemise“ ega „ebaküpsusega“, mida enamik vanematest hirmuga ootavad. Aju-uuringutel põhinev murranguline teos avab uksi omavaheliseks suhtluseks ning aitab ära hoida siiani vältimatutena tundunuid põlvkondadevahelisi konflikte.

„Daniel J. Siegel on lastearst, psühhiaater ja teadlane, kes annab praktilisi näpunäiteid ja lootustandvaid juhiseid nii noorukitele kui nende vanematele. Soovitan seda raamatut tungivalt kõigile teismelistele ja neile, kes noortest hoolivad.“
Maire, Riis, traumaterapeut, laste ja noorte kriisiprogrammi juht.
Toode on läbimüüdud!