Septembrikuus kõik-kõik on uus, aga tasakaal on endiselt peaasi! Nüüd on aeg pöörata ühes Apolloga tähelepanu päriselt olulistele teemadele.

„Apollo hoolib.“ kampaaniast leiad mitmekesise valiku pakkumisi vaimse ja füüsilise tervise ainetel, õpetlikku lugemist lastele ja noortele ning inspireerivat teabekirjandust, kust uusi ideid ja teadmisi ammutada. Parimad pakkumised leiad Apollo kauplustest üle Eesti ning e-poest! Iga kampaaniatoote ostuga toetad MTÜ Peaasjad tegevust. MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas.

Apollo ja peaasi.ee kutsuvad Sind septembris võtma osa ka vaimse tervise vitamiinikuuris! Raamatute lugemine on üks efektiivsemaid mooduseid, kuidas teha kerge paus ning eemaldada end stressifaktoritest. Kui lugeda raamatuid igapäevaselt vähemalt kuus minutit, siis uuringutele tuginedes võib stress väheneda ligi 68%! Tutvu peaasi.ee nippide ja nõuannetega SIIN ning parimate spetsialistide poolt kokkupandud lugemissoovitustega SIIN.

Kampaania toimub perioodil 07.09 - 26.09.2022 (k.a).

Hoolime üheskoos!