Aprilli parimad tooted Apollos on järgmised:

KUU RAAMAT -  "Rawikunst. Septimus Heapi 3. raamat"
Kui Silas Heap avab Lossis ühe ammu unustusse vajunud toa, päästab ta vabadusse viissada aastat tagasi elanud kuninganna vaimu. Kuninganna Etheldredda on surnuna sama hirmuäratav kui elusalt, ja ega ta praegugi head kavatse. Vastupidi, ta haub saatanlikku plaani saada endale igavene elu, selleks peab aga Jenna talle kuuletuma, Septimus kaduma ning tal on tarvis oma poja, kuulsa alkeemiku ja ravitseja Marcellus Pye andeid. Kuninganna aga ei tea, et kui ta segab oma ilgetesse plaanidesse Jenna ja Septimuse, pole tal pääsu ka ebatavalisest võlurist Marcia Overstrandist, Sarah’st ja Silasest, sõnumirott Stanleyst, Septimuse lohest, tädi Zeldast ja kõikidest teistest veidratest, ent toredatest tegelaskujudest, kes tegid „Wõlukunsti“ ja „Lennu“ nii meeldejäävaks. Angie Sage jätkab Septimus Heapi fantaasiaküllaseid seikluseid järjekordses põnevas ja humoorikas raamatus.

KUU FILM -  „Kääbik: Ootamatu Teekond“

Kääbik: Ootamatu Teekond on J.R.R. Tolkieni raamatul Kääbik põhineva triloogia esimene film. Koos kaaslastega asub Bilbo Paunaste kangelaslikule rännakule, et päästa päkapikkude kuningriik Erebor hirmuäratava lohe Smaugi küüsist. Riskantsel teekonnal ilmutab Bilbo uskumatut julgust ja kavalust ning saab enda kätte sõrmuse, mis on seotud kogu Keskmaa saatusega.

KUU PLAAT -  Depeche Mode - "Delta Machine"
Depeche Mode on üle 100 miljoni plaadi müünud süntpopi hiiglane ning üks popmuusika mõjuvõimsaimaid bände, kelle kärjäär sai alguse juba 80-ndate alguses. Bändi eelmine 2009 aastal ilmunud album, Sounds of the Universe, tõusis ilmumisnädalal 14 maa albumilisti tippu.
26. märtsil ilmub Depeche Mode 13.stuudioalum Delta Machine. Lugude autoriteks on nagu ikka Martin L. Gore ja Dave Gahan.

KUU LAUAMÄNG -  „Lauamäng Angry Birds JENGA“

KUU DIGIMÄNG - "Bioshock: Infinite" (ps3,xbox, pc)
BioShock Infinite on BioShocki sarja kolmas osa. Võrreldes eelmiste osadega toimub seekordne mängu tegevus varasemal perioodil ja hoopis teises keskkonnas - 20. sajandi alguse Ameerikas.
Mängija on pandud endise Pinkertoni agendi Booker DeWitti rolli, kelle ülesandeks on päästa juba 12 aastat pantvangis olnud noor tüdruk Elizabeth.