Käimas on Brain Games OÜ kampaania „Mäng ei meeldinud? Vaheta see välja!“.


Vahetuskampaanias osalevad kõik mängud, mis on tähistatud firma logoga ja kampaania kehtib vaid Apollo füüsilistes kauplustes. Mängu soetamisest alates on aega kaks nädalat juba läbi proovitud mäng sobimatuse korral välja vahetada.

Brain Gamesi arendavate mängudega saad tutvuda siin.

Kampaania kestab perioodil 01.06.2018-01.09.2018.


Kampaania tingimused:

1. Brain Games OÜ kampaania „Mäng ei meeldinud? Vaheta see välja!“ algas 1. juunil 2018 ning lõpeb 1. septembril 2018. 

(1. septembril ostetud tooteid võib välja vahetada kuni 14. septembrini)

2. Kampaanias osalevad kõik Brain Games OÜ mängud, mis on tähistatud firma logoga. Näide logost pildil uudise päises.

3. Kampaania kehtib kõigis Eesti Apollo füüsilistes kauplustes.

4. Mängu kättesaamise hetkest on kliendil võimalik kahe nädala jooksul mäng välja vahetada. See võimalus kehtib ka siis, kui mäng on avatud ja läbi mängitud. Toote välja vahetamiseks peab klient minema tagasi täpselt samasse kauplusesse kust toode osteti, andma mängu üle ning valima asemele uue Brain Gamesi logoga mängu. Mängu tagastamiseks peab kliendil kaasas olema ostukviitung.

5. Brain Gamesi mängu ostes on kliendil õigus tuua see 14. päeva jooksul tagasi täpselt samasse kauplusesse ning vahetada mäng teise Brain Gamesi logoga mängu vastu välja.

6. Uue mängu väärtus peab olema vähemalt sama kõrge nagu tagastatud mängul. Kui uue mängu väärtus on kõrgem kui tagastatud mängul, tuleb kliendil vahe kinni maksta. Madalama väärtusega toote vastu vahetust teha ei saa.

7. Mäng peab olema heas korras ilma silmapaistva kahjustuseta (rebenenud, määrdunud, ära soditud, lõhutud), kuid mäng võib olla läbi mängitud (originaalpakendist eemaldatud).

8. Poe töötajal on õigus keelduda mängu tagastamisest, kui leitakse, et mängust puudub silmatorkavalt palju osasid või mäng on kahjustatud.

9. See kampaania kehtib ainult edasimüüjatele ning kindlatele toodetele edasimüüjate kauplustes.

10. Kampaania tingimused ei ole konfliktis Eesti seadustega ega tarbija õigustega.

11. Lisainfot kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.