OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Coachingu küsimuste kaardid: "Coachingu ratas. 168 mõjuvõimast coachingu küsimust"

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
46,50 €
Tavahind: 48,95 €
Saadavus kauplustes
Coachingu küsimuste kaardid on mõeldud coachingu vestluste pidamiseks. Nad sobivad nii algajatele kui ka kogenud vestluste pidajatele.
COACHINGU RATTA MUDEL koosneb neljast põhiteemast, mis omakorda sisaldavad kolme alateemat. Mudelis on 12 coachingu teemat, millega töötada.
Kokku sisaldavad coachingu küsimuste kaardid 168 mõjuvõimast coachingu küsimust alates tuleviku disainimisest kuni elluviimiseni ja sellest õppimiseni.
Lisaks tuleviku loomisele ja elluviimise kavandamisele võimaldavad küsimused süsteemselt uurida elluviimise protsessis esilekerkinud väljakutseid ja õppida õnnestumistest. Tuleviku disaini küsimused jagunevad kahte põhiteemasse – tuleviku loomine ja elluviimise kavandamine.
Elluviimise küsimused jagunevad põhiteemadesse – väljakutsete lahendamine ja õnnestumistest õppimine.
Igat nelja põhiteemat saab uurida erinevate tahkude alt. Küsimused puudutavad nii käitumise strateegiaid, erinevate osapoolte vaatenurki kui ka nö „jäämäe veealust osa“ – uskumusi, harjumusi, oskuseid, tundeid. Valitud on parimaid küsimusi süsteemsest, lahenduskesksest, neuro-lingvistilisest ja gestaldil põhinevast coachingust.
Coachingu küsimuste kaartide abil saate läbiviia mõjusaid ja süsteemseid coachingu sessioone nii individuaalselt kui ka meeskonnas.
Kasutamisvõimalused:
1) Üks-ühele vestlustes.
2) Meeskonnas
3) Kolleegidevahelises juhtumite lahendamises
4) Enesecoachingus
Sihtgrupp: Juhid, coachid, õpetajad, nõustajad.
Tarne 1-3 tööpäeva
46,50 €
Tavahind: 48,95 €
Saadavus kauplustes