Detsembri parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Jumestusjutud“


„Jumestusjutud” on soe ja inimlik meigiõpik, kus modellideks ei ole mitte noorukesed nukunäod, vaid meie armastatud Eesti naised väga erinevas eas. Suur ja kaunis, kõvade kaantega kinkeraamat ühendab endas praktilised ja lihtsad meiginõuanded Reet Härmatilt ja tuntud Eesti kaunitaride humoorikad iluportreed Kristina Herodeselt. Otse elust võetud teemade abil on lihtne selgeks saada, kuidas teha endale kerge päevameik tööleminekuks, särav seltskonnameik õhtuks või täiuslik fotomeik kaunina pildile jäämiseks. Raamatus avaldavad oma ilusaladused Elina Pähklimägi, Krista Lensin, Liis Lemsalu, Merle Palmiste, Anne Veski ja paljud teised huvitavad isiksused. „Jumestusjutud” pakub asjalikku ilunõu ja lõbusat lugemist igale naisele, kes oma välimusest hoolib. 


KUU FILM -  „Vaprake“


Merida on printsess, keda ei huvita printsessiks olemisega kaasas käivad käitumistavad ja -reeglid. Söögilauaetiketi omandamisele eelistab ta luusida mööda koduseid metsi ja mägesid, kaaslaseks tema ustav ratsu Angus ning õlal vibu ja nooled. Samal ajal läheneb aga tohutu kiirusega päev, mil ligikaudsete klannide pealikud oma vanimate poegadega Meridale kosja saabuvad. Rahu klannide vahel on õrnemast õrnem ning oma rada käia ihkav Merida võib selle oma vastuhakuga kõikuma lüüa. Tema tahe ajast-arust traditsioonidele vastu hakata toob aga kuningriigi kohale tumedad ohupilved pahaaimamatult toimepandud loitsu nöol ja ühes sellega ka tõelise kaose... Kas nõidusest ja selle tagajärgedest on võimalik ka kuidagi võitu saada?

KUU PLAAT – Jaan Tätte - Äratund

"Äratund on üks tund, mis on sinu lähedal. Ta ei kuulu teiste 24 tunni hulka. See on ainult sinu tund, pead ta vaid ära tundma. Äratunnis on peidus palju häid asju, näiteks laulud. Sellel plaadil siin kõlavad laulud, mille tundsin ära oma äratundidel ümber maakera purjetades. Need olid õnnelikud." - Jaan Tätte

KUU MÄNG (lauamäng) – Katani asustajad

Katan on muistsetes kaartides mainitud oivaline maa. Mängijad on kolonisaatorid, kes on leidnud peale kauakestvaid otsinguid Katani viljaka maa ja hakkavad seda asustama väikeriikidega. Katan koosneb viiest erinevast maastikualast, mis toodavad erinevat saaki. Mängu käigus saavad mängijad kauplemiseks väärtusliku saaki ja ehitavad väikeriigi tänavaid, külasid ja linnu. Saak oleneb nii maaväljast kuhu iga mängija on ehitanud oma küla, kui ka kahe täringuga visatud arvust. Mängija kes esimesena kogub kümme võidupunkti on mängu võitja ja Katani valitseja.

 

KUU MÄNG (digimäng) - Call of Duty: Black Ops 2

Uus ülivõimas tulistamismäng Call of Duty: Black Ops 2 on Call of Duty sarjast juba üheksas osa.
Esmakordselt COD ajaloos viib Black Ops 2 mängija 2025. aasta futuristliku lahingutegevuse keskmesse ning annab talle võimaluse teha süžeeliinide osas meelepäraseid valikuid.