E-luger PocketBook 633 Color 16GB (hõbedane)

Värvilise ekraaniga e-luger
5 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
227,99 €
-5%
Tavahind: 240,00 €
Saadavus kauplustes
PocketBook Color – e-lugeri järgmine leht on värviline!

E-luger on eestikeelse menüüga (valikus ka teised keeled).
PocketBook Color tutvustab e-lugemise täiesti uut taset – tänu e-lugeri ePaper E Ink Print Color-tehnoloogiale muutuvad illustratsioonide ja koomiksitega lasteraamatud, haridus- ja erialane kirjandus palju inspireerivamaks ning informatiivsemaks. Samuti on seade varustatud Bluetoothiga ja toetab helifaile.

Värvid E Ink ekraanil

Uus E Ink Kaleido™ ekraan suudab kuvada 4096 värvi, säilitades samal ajal E Ink tehnoloogia kõik unikaalsed omadused. Mustvalges režiimis on ekraani HD eraldusvõime 300 dpi-d, tagades nii e-lehekülje terava kontrasti. E Ink Kaleido™ ekraan demonstreerib sisse lülitatud esitulega parimat ja silmale meeldivaimat optilist toimivust. Lisaks saavad kasutajad muuta iga konkreetse raamatu värvisätteid, kohandades lihtsalt selliseid parameetreid nagu kontrast, heledus, gammakorrektsioon ja küllastus.

Bluetooth ja heli – kõik vajalik raamatukuulajatele

PocketBook Color toetab 6 populaarset helivormingut, mis on hea uudis kõigile heliraamatute ja muusika austajatele. Tänu Bluetoothile saab kasutaja e-lugeri juhtimiseks veelgi suurema vabaduse: saate ühendada juhtmevabad kõrvaklapid ja edastada faile ilma tarbetute juhtmete või adapteriteta. Veel üks kasulik funktsioon on Kõnesüntees, mis võimaldab muuta tekstifailid kõneks ühes 16-st keelest.

Lugemisrõõm „liikvel olles“

Tänu kompaktsusele (161,3 × 108 × 8 mm) ja kergusele (ainult 160 g) sobib e-luger suurepäraselt neile, kes ei suuda oma igapäevaelu lugemiseta ette kujutada. Seadet on mugav käepärasena hoida, ükskõik kuhu lähete: PocketBook Color mahub lihtsalt kooli- või käekotti ning isegi jope- ja teksade taskusse! Esituli võimaldab lugemist igasugustes tingimustes, olenemata valgustusest: ühistranspordis, kohvikus ja isegi öösel, enne magamajäämist telgis. E-lugerit on mugav ühes käes hoida, keerates lehti puuteekraani või esipaneelil asuvate nuppude abil.

Loo oma raamatukogu!

PocketBook Color paistab silma ka 29 erineva vormingu toega – 19 raamatu-, 6 heli- ja 4 graafikavormingut. Seetõttu on seade vormingute arvu osas üks maailma liidreid, pakkudes lugejatele võimalust sisu alla laadida ilma teisenduseta. Lisaks mahutab e-luger 16 GB sisemälu ja kuni 32 GB mälukaartipesa abil tohutut elektroonilist raamatukogu.

Toimivus ja energiatõhusus

E-lugeril on võimas kahetuumaline protsessor, mis võimaldab kõigi ülesannetega hõlpsalt toime tulla: failide kiire avamine, sujuv lehtede pööramine, pilvesüsteemidega viivitamatu sünkroonimine jne. Ja tänu võimsale 1900 mAh akule, peab seade uuesti laadimata vastu kuni terve kuu. Veel üks aku säästmiseks kasulik funktsioon on katteandur, mis viib e-lugeri kaane sulgemisel automaatselt puhkeolekusse.

Tehnilised andmed:

Eestikeelne menüü (valikus ka teised keeled)
toetab mälukaarte - microSD
ekraani diagonaal - 6 "
ekraani resolutsioon - 1448x1072
sisemälu - 16 GB
aku - 1900 mAh
Wifi
Bluetooth
Micro-USB
värvus - hõbedane
Garantii 2 aastat
Tarne 7 tööpäeva
227,99 €
-5%
Tavahind: 240,00 €
Saadavus kauplustes