Ehitusõiguse käsiraamat

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
40,80 €
Tavahind: 42,95 €
Saadavus kauplustes
„Ehitusõiguse käsiraamatu“ on koostanud ehitusõigusega igapäevaselt tegelevad advokaadid ja see on mõeldud kõigile, kes kavandavad ehitamist või juba ehitavad. Käsiraamatu eesmärk on selgitada terviklikult ja võimalikult lihtsalt lahti ehitusõiguse põhimõisted, mitmesugused menetlused ja nende seosed, et lugeja mõistaks kogu ehitise elukaare vältel, mida ja miks on vaja teha.

Raamatus käsitletakse ehitise planeerimise, ehitus- ja kasutuslubade taotlemise, projekteerimise ja töövõtulepingute sõlmimise, ehitise hooldamise, lammutamise ja seadustamise küsimusi. „Ehitusõiguse käsiraamat“ sisaldab rohkesti praktilisi juhiseid ja soovitusi. Käsiraamatu lugemine ei eelda juriidilisi eelteadmisi ning sellest saavad abi kõik, kes soovivad ehitusõiguse valdkonnast süsteemset pilti.

„Oma töös näeme sageli, et õiguslikud nüansid on ehitamise juures pea sama tähtsad kui tehnilised detailid. „Ehitusõiguse käsiraamat“ annab hea ülevaate ehituse ettevalmistamise ja ehitustegevuse kestel üles kerkida võivatest õigusküsimustest.“

Mihkel Mugur
AS Merko Ehitus Eesti õigusdirektor

„See käsiraamat võtab kokku ehitusvaldkonna eri etapid ning annab süsteemse pildi ehitusõiguse teemast kui tervikust. Finnlogi kui projekteerija ja ehitaja positsioonilt vaadatuna soovitan seda raamatut kindlasti meie potentsiaalsetele klientidele. See tasub läbi lugeda juba siis, kui uue kodu rajamise plaanid on alles mõttestaadiumis.

„Ehitusõiguse käsiraamat“ selgitab üksikasjalikult erinevaid ehitusteemasid ning aitab tellijal olla oma soovides oluliselt teadlikum, täpsem ja konkreetsem. Tellija suurem teadlikkus lihtsustab protsessi ning muudab koostöö sujuvamaks ja tulemuslikumaks.

Käsiraamat peaks olema „kohustuslik lugemine“ kõigile ehituse ja kinnisvara valdkonna töötajatele, kes ei ole planeerimise, projekteerimise jne tippspetsialistid, ent puutuvad nende teemadega ühel või teisel määral igapäevaselt kokku.“

Kuldar Arro
Finnlog OÜ juhatuse liige
Tarne 1-3 tööpäeva
40,80 €
Tavahind: 42,95 €
Saadavus kauplustes