Reedel, 10. oktoobril kell 18.00 toimub Solarise Keskuse Apollos ja laupäeval, 18. oktoobril kell 12.00 Tartu Kaubamaja Apollos Elephants From Neptune'i uue plaadi"Pressure & Pleasure" eksklusiivne esitlus. Lood on selleks esinemiseks saanud täiesti uue arranžeeringu ning eriti tihti bänd sellises vormis lavale ei astu. Pärast kontserti leiab aset ka autogrammisessioon. Üritus on tasuta!

Elephants From Neptune andis esimese kauamängiva "Elephants" välja 2012. aasta aprillis. Album pälvis tunnustust nii fännidelt kui muusikakriitikutelt ning oli Eesti Muusikaauhindade jagamisel nomineeritud mitmes kategoorias. 13. oktoobril ilmuv uus album "Pressure & Pleasure" on aga mõistagi mitme käigu võrra küpsem. "Eesmärk oli teha plaat, mille kõik 11 lugu on väga head ning mis moodustaksid korraliku terviku. Lood on võrreldes esimese albumiga paremini kirjutatud, nad kõlavad paremini ja mis peamine – neis on sõnum,“ sõnab bändi solist Robert Linna.

"Akustilise etteaste jaoks oleme lood veel omakorda veidi teise võtmesse pannud.  Elamus on intiimsem ning tunnetus on hoopis teine, kui meie täisvõimsusel töötav kontsert," kirjeldab Linna.

 

Elephants From Neptune on:
Robert Linna – vokaal, kitarr
Rain Joona – bass
Markko „Linnu“ Reinberg – kitarr
Jon Mikiver – trummid

Plaadi eelkuulamine: Deezer

 

Kohtumiseni Apollos!