Chaga Kohv Pimedam Pool 200g

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
12,99 €
-43%
Regular price: 22,95 €
Availability in stores
MUSTA PÄSSIKU KOHV on Väetee ja Karlova Kohvi koostööna valminud uudne toidulisand.
Kaunid illustratsioonid on tootele teinud kunstnik Maari Soekov.

Igasse pakki on peidetud ka kingitus Maari poolt!

Väetees oleme kogunud kokku ja jahvatanud väeka musta pässiku ehk chaga. Chaga on rikkalik B-grupi vitamiinide allikas toetades närvisüsteemi, naha tervist ning immuunsüsteemi. Koos kohviga on maitsekooslus eriti sametpehme.
Karlova Kohvi poolt on tootesse lisatud jahvatatud Hondurase tumeda röstiga kohviuba, mis tõstab esile mõnusalt pähklise ja samas ka kelmikalt kakaose maitsebuketi.
Kunstnik Maari rõõm kohvijookide nautimisest, looduslähedusest ja maalimisest põimusid rännakuks, milllest sündis pildikeelde jutustatud lugu musta pässiku kohvist.
TOOTEINFO

Koostis:
50% musta pässiku pulber
50% Hondurase kohviuba, tume röst

Valmistamine:
Lisa 2-4tl puru ühe tassi kohta. Kalla peale kuum vesi ja lase tõmmata kindlasti vähemalt 10-15 minutit. Eemalda sõel ning lisa meelepäraselt koort või magusust just nagu oma tavapärase kohvi puhul.
Musta pässiku kohvi valmistamiseks on parim kasutada teesõela. Sellisel moel jõuab peenike Chaga jahu jooki ja suurema fraktsiooniga kohv jääb sõelale. Sedasi valmiv kohv on mõnusalt aluseline.

Igapäevane soovitav kogus on 25g. Päevaseks tarbimiseks mõeldud kogust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kogus: 200g
Delivery 1-3 workdays
12,99 €
-43%
Regular price: 22,95 €
Availability in stores