Jooga sinu jaoks

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
Tegemist on praktilise ja tervikliku kaunite illustratsioonidega teejuhiga joogasse, mis kajastab viimasel ajal jooga õpetamise vallas toimunud arenguid - rõhuasetust kiirest elutempost tingitud stressi leevendamisele, treeningu mugavusele ja ohutusele (soovitatakse harjutada vastavalt võimetele, mitte sundida end ette võtma hirmraskeid asendeid), aga samuti terviklikku lähenemisviisi, kus jooga on kombineeritud mõistliku elustiiliga, eriti selles osas, mis puudutab toitumist ja meditatsiooni.

Üle 200 värvifoto aitavad aru saada põhilistest asanatest (asenditest) ning nende põhjal koostatud harjutuste seeriatest. Autor selgitab põhitõed lahti lihtsas arusaadavas keeles. Spetsiaalsetest kastidest leiavad algajad soovitusi selle kohta, kuidas kohandada klassikalisi asendeid enda jaoks hõlpsamaks, samal ajal kui edasijõudnutele pakutakse võimalust end asanate raskemate variantidega proovile panna.

Käsitletavate teemade hulgas on: jooga eri tüübid, sobiva õpetaja leidmine ja tema käe all õppimine; juhtnöörid iseseisva joogapraktika alustamiseks kodus; asendite seeriad; joogaharjutuste sooritamine koos partneriga; mediteerimisoskuse omandamine.
Product is sold out!