Joogipudel Superior Roheline 350 ml

0 out of 5
Rate this
Delivery 1-3 workdays
12,30 €
Regular price: 12,95 €
Availability in stores
TOKSIINIVABA, OHUTU, VASTUPIDAV: See purunemiskindel, kerge korduvkasutatav veepudel on valmistatud kvaliteetsest Tritaan plastikust, mis on 100% BPA-, TOKSIINI- ja BISFENOOLI VABA. Saate lõõgastuda ja nautida oma vett, mis on puhas kahjulikest kemikaalidest, plastimaitsest ja halvast lõhnast!

FUNKSIONAALNE DISAIN: Lihtsasti avatav kork on konstrueeritud turvalise lukuga ja varustatud õhutusavaga, mis muudab joomise lihtsaks ja mugavaks, muutes selle tolmu- ja lekkekindlaks. Igal pudelil on nailon pael millega on seda mugav kaasas kanda või koti külge riputada. Eemaldatava korgiga pudelil on 8 cm pudelisuu mis on piisavalt suur, et sinna mahutada jääkuubikuid, saate hõlpsalt jookidesse lisada puuvilju ja valada teed ning seda on ka lihtne puhastada.

Igal pudelil on mõõteskaala mis aitab teil lihtsalt ja selgelt kontrollida tegelikku veekogust mida tarbite. See tuletab teile meelde, et peaksite jooma piisavalt vett, et hoida tervist, kontrollida söögiisu ja saavutada paremaid treeningtulemusi.

HOOLDUS: Peske pudelit sooja vee ja neutraalse pesuvahendiga. Ei ole soovitatav pesta nõudepesumasinas.
Delivery 1-3 workdays
12,30 €
Regular price: 12,95 €
Availability in stores