Oktoobri parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Mandala“


Kui kirjanik kolib Kollasesse majja, leiab ta eest kaks musta kassi. Õieti vastu kirjaniku tahtmist saavad neist tema elu ja üldse inimelu lõbusad peeglid. Nende loo jutustamine viib aina uute lugude juurde, mis põimuvad ja moodustavadki lõpuks “Mandala” mustri. Seal on oma koht nii kassidel kui nende peremehel, aga ka väikesel poisil Joosepil, vana mõisa ammukadunud rahval ning selle uutel asukatel… Kõik nad (vähemalt inimesed, kui ka mitte kassid) on otsinud ja otsivad oma õnne valemit. Mõnikord see tundub ju nii käegakatsutav ja lihtne, just nagu Ladhaki munkade värviline liivajoonis… 


KUU FILM -  „Prometheus“


Ridley Scott, legendaarsete ulmefilmide “Alien” ja “Blade Runner” lavastaja naaseb zhanri juurde, mida ta kujundada aitas. Filmiga "Prometheus" loob ta uue mütoloogia. See on lugu teadlastest, kes avastavad Maal niidiotsa, mis võib neid viia inimkonna algupära väljaselgitamiseni. Sellest saab alguse põnev teekond universumi kaugeimatesse, pimedaimatesse nurkadesse. Seal peavad nad alustama võitlust inimkonna tuleviku päästmise nimel.


KUU PLAAT – Metsatöll - Tuska CD+DVD


Metsatöllu kontsert-CD-DVD „Tuska“, mis on filmitud tänavu juunis Helsingis festivalil Tuska Open Air. Kontsertplaat valmis koostöös rahvusvahelise kontserni Universal Music tütarfirmaga Spinefarm Records. Lisaks festivaliesinemisele on DVD-l videod ”Vaid vaprust” ja ”Küü”. Albumist ilmub lisaks tavapärasele CD-DVD versioonile limiteeritud tiraažis (500 eksemplari) vinüülplaat koos DVD-ga. “Vinüül on seekord tavapärasest mõnevõrra erinev – harjunud pappümbrise asemel on kujundus trükitud otse plaadile, heliridade alla,” ütleb trummar Marko Atso. Ehk teisisõnu – nii vinüülplaadil kui ka lisatud DVD-l on Jüri Arraku maal “Järsaku serval”.

 

KUU MÄNG (lauamäng) – Pokker Craps

Craps on klassikaline kasiinode täringumäng, mida saad nüüd ka oma kodus mängida! Tee panused, veereta täringut ja vaata kas võitsid või kaotasid. Ole oma vastastest nutikam ning võida nende žetoonid endale. Kuid ole ettevaatlik - õnn on väga muutlik! See mäng sisaldab kõike, mida vajad selle kasiinomängu kodus mängimiskes! Põhilised reeglid tutvustavad mängu algajatele ning lisapanustused pakuvad põnevust ka edasijõudnud mängijale.
Mängukarp sisaldab 2 täringut, 50 žetooni, sein, mängulaud, ON/OFF nuppu ning reegleid. 


KUU MÄNG (digimäng) - Fifa 13


Uues mängus on võimalus mängida üle 500 erineva klubiga ja 15 000 jalgpalluriga. Lisaks terve rida uuendusi, mis muudavad mängimise palju nauditavamaks.