Ootame Sind Getter Jaani fänniraamatu "Päike südames" esitlusele reedel, 20. detsembril kell 17.00 Solarise keskuse Apollosse. Koos Getteriga on esitlusel kohal ka üllatusesineja.

Raamatust:
Getter Jaani fänniraamat „Päike südames” on lõbus ja hoogne pilguheit lauljanna värvikasse ellu nii laval kui ka lava taga. Lugeja saab kinnitust, et unistused võivad täituda, kui kõnnid läbi elu, päike südames.

Kirjanik Evelin Kivimaa poolt paberile pandud fänniraamatus saavad vastuse paljud küsimused Getteri kohta. Näiteks kuidas sündis tema lavavälimus Eurovisionil? Mis juhtub peaaegu iga päev kell 23.23? Kes on tema jaoks kõige kallimad inimesed? Miks löödi talle nuga kõrri – ja palun mitte ehmatada, nii see pidigi olema! Milline näeks Getter välja 50aastasena? Mida teha, kui laval lähevad laulusõnad meelest?

Kujundaja Angelika Schneideri poolt kaunite fotodega külluslikult illustreeritud raamatu kaante vahel peitub mitmeid üllatusi: näiteks nuputamishuviline leiab siit ristsõna ja noor muusik laulunoodid. Raamatuga on kingituseks kaasas kleepsuleht ja plakat.