Apollodes toimus kampaania, mille käigus loosime kõigi filmisõprade vahel, kes ostsid raamatut „Ilus pimedus“, „Ilusad olendid“ või „Ilus kaos“, välja 5x2 kinopiletit filmile "Ilusad olendid".

Võitjaks osutusid:

Enel Lausa
Diana Taalfeld
Triin Raspel
Marge Põder
Kaire Pikamäe

Palju õnne kõigile võitjatele!


Filmist "Ilusad olendid":

Kami Garcia ja Margaret Stohli  populaarse raamatusarja esimese osa on toonud kinolinale Oscari-nominent Richard LaGravenese („Fisher King“, „P.S. Ma armastan sind“).

17-aastane Ethan Wate (Alden Ehrenreich) on juba mitu kuud järjest näinud sama unenägu, kus üks salapärane tütarlaps ootab teda kodusõja lahinguväljal. Ethan soovib temaga meeleheitlikult kokku saada, kuid teda ähvardab seletamatu oht – ja iga kord lööb nii tugev välk, mis tapab Ethani enne, kui ta jõuab neiuni.

Ometi eelistab Ethan iga kell oma kummalise unenäo ohtusid reaalsele elule Gatlinis Lõuna-Carolinas. See on väike konservatiivne linn lõunas, mis ei ole jõudnud pidada sammu 21. sajandiga, kus midagi pole muutunud ning midagi ei toimu. Ethan januneb elu järele, mida saab ammutada vaid raamatutest, kuna on jäänud oma isaga, kes on tõmbunud elust tagasi pärast noormehe ema ootamatut surma.

Kuid Ethani maine elu võtab teise pöörde, kui linna saabub Lena Duchannes (Alice Englert), kes on gootiliku mõisa erakliku omaniku Macon Ravenwoodi (Jeremy Irons) kaunis ja mõistatuslik sugulane. Ethan on otsekohe Lenast võlutud, kuigi paistab, et neidu saadab kõikjal häving ning tal on Loitsija võimed, mida ta ei suuda kontrollida...

Head loosiõnne!