Ootame kõiki lasteraamatu "Lotte ja kuukivi saladus" esitlusele, mis toimub 29. novembril kl 17.00 Solarise keskuse Apollos. Kohal on Lotte ja raamatu autorid.

„Lotte ja kuukivi saladus“ on kolmas Lotte seiklustest pajatav raamat. Nii nagu eelmisedki raamatud, nii ka seekord on loo pearõhk sellel, et esile tõsta positiivseid väärtusi elus, nagu sõprus, oskus märgata enda kõrval teisi ja valmidus hättasattunuid abistada.

Ühel ööl hiilivad Leiutajatekülla kaks tundmatut. Nad otsivad taga kolme kivi, mille vana rännukoer Klaus oma viimaselt rännakult kaasa tõi. Üks kivi jäi Klausile, kaks tema reisikaaslastele. Mõistes, et kivid peidavad endas saladust, lähevad Lotte ja Klaus ülejäänud kividele järele. Kui Klaus ootamatult haigestub, jätkab Lotte teekonda üksi. Peagi selgub, et kivide saladus on palju suurem kui Lotte ja Klaus arvata oskasid…

Raamat on valminud Janno Põldma ja Heiki Ernitsa joonisfilmi “Lotte ja kuukivi saladus” ainetel. Autor on Janno Põldma ja pildid joonistas Heiki Ernits. Raamatu andis välja Eesti Joonisfilm. Raamat on eesti keeles ja kõvas köites.

Tule ja seikle koos Lotte ning Klausiga ja lahenda kuukivide saladus!

Vaata lisaks "Lotte ja kuukivi saladus. Nuputa ja värvi" ja DVD "Lotte ja kuukivi saladus".