5. juulil toimub Ülemiste Keskuse parklas kella 9-17ni järjekordne südasuvine Maasikafestival! Meil on Sulle magus pakkumine - kui ostad 5. juulil Ülemiste Keskuse Apollost raamatu "Maasikas salatites, kookides, hoidistes" ja ühe raamatu mini-sarjast 100 rooga, saad kingituseks raamatu "Marjaraamat. Koogid, hoidised, magustoidud"!

 

Angeelika Kangi ja Lia Virkuse raamatus "Maasikas salatites, kookides, hoidistes" on hõrgud maasikalised retseptid, mis väärivad proovimist. See imeline mari sobib tõesti kõikjale – nii klassikalistesse küpsetistesse ja magustoitudesse kui ka – üllatus, üllatus! – kavalatesse grillmarinaadidesse ja krõmpsuvatesse salatitesse, vapustavatest hoidistest rääkimata.

 

Lia Virkuse ja Mare Suitsu mahukasse marjaraamatusse "Marjaraamat. Koogid, hoidised, magustoidud" on kogutud hulgaliselt toiduretsepte ja tänapäevaseid marjatarkusi. Just need viimased annavad kodukokkaja praktilisele tegevusele tugeva teoreetilise põhja, näiteks marjade kasvukohast, kasulike ainete sisaldusest ja raviomadustest. Ka aiapidajale leidub raamatus nii mõndagi lugemisväärset, muuhulgas teadmisi ja nõuandeid metsamarjade kasvatamisest koduaias.

 

Mõlemad raamatud on kõikides Apollodes kuni 13. juulini müügil soodushinnaga. Vaata kõiki Ajakirjade Kirjastuse pakkumisi siit.

 

Maasikafestivali kava näed siit.
 

Kohtumiseni!