Ootame Sind Marilyn Jurmani debüütplaadi "Back To Saturn" akustilisele minikontsertile Tartu Kaubamaja III korruse aatriumisse (Apollo kaupluse ees) 28. veebruaril kell 18.00.

Oma debüütplaadil läheb Marilyn tagasi Saturnile. Seda, kas ta on seal ka varem viibinud, ei sea ta hetkekski kahtluse alla. Uskudes kõigesse niikaua, kuni keegi ei ole vastupidist tõestanud, on Marilyni muusikagi täis esoteerikat ja unistusi. Maailm on koht, kus inimene otsustab elada - ükskõik milline planeet või sfäär, mille ta endale loob, mida näeb või millesse usub. Mitte kunagi lõppev, kuid alati muutuses ja uusi vorme luues.

Esitlusel on võimalik soetada endale album "Back To Saturn" ja küsida Marilynilt sinna ka autogramm!

Aastal 2012 asus Marilyn endale isikliku muusikakeele otsinguile.
Olles ise suur trip-hopi ja ambient muusika austaja, siis on tema muusikas palju mõjutusi näiteks Massive Attackist kuni Didoni. Marilyn kirjutab enamus oma esitatud lugudest alati ise, kuna leiab, et see, mis tal on publikule pakkuda, on eelkõige tema enda mõtted ja emotsioonid.

Marilyn toob lavale enda maailma, mida ta on ehitanud 27 aastat ja mis siis nüüd debüütplaadi näol on valmis saanud, lootuses pakkuda kuulajatele võimalust leida endale muusika näol sõber ja toetaja.

"Back To Saturn" oli Raadio 2 seitsmenda nädala plaat!


Vaata lisaks, mida muud huvitavat Apollo muusikapood pakub!