Kõige kuumemad tooted novembris!

KUU RAAMAT - "Šokolaadi meistriklass"
Briti Šokolaadiakadeemia parima šokolaadimeistri auhinna neljakordne võitja William Curley on omas vallas tõeline novaator. Selles autoriteoses tutvustatakse, kuidas sünnivad tema erakordsed šokolaaditaiesed, jagatakse suuri ja väikesi loomingulisi saladusi ning selgitatakse töövõtteid, mis on tema kõrgelt hinnatud retseptide aluseks. Raamatus on spetsiaalselt koduköögi jaoks kohandatud retseptid trühvlite, šokolaadiampsude, tortide, koogikeste, maiustuste ja küpsiste valmistamiseks. Nii mõnegi retsepti teevad eriti põnevaks originaalsed maitseained, nagu rosmariin, sidrunhein, ingver, wasabi või meresoolakaramell, kuid on ka klassikalisi hõrgutisi. See ohtralt auhindu pälvinud teos peaks olema aukohal iga kirgliku šokolaadisõbra köögis!

.
KUU FILM -  "Z Maailmasõda"
Seletamatutel põhjustel moonduvad miljonid inimesed üle maailma ennenägematuks vaenlaseks ning see ajendab kõiki maailma riike ühendama jõud, et tagada inimkonna ellujäämine. ÜRO spetsialist Gerry Lane (Brad Pitt) võib olla ainus, kes suudaks katastroofi algpõhjuse üles leida, riskides sealjuures kõigega, et kaitsta oma perekonda ning võita maailma viimane sõda enne kui aeg kõikide jaoks otsa saab...


KUU PLAAT - Andrea Bocelli - "Love in Portofino" CD+DVD


KUU LAUAMÄNG -  "Tik-Tak Bumm Junior"
TikTakBumm Junior on Piatnik’u populaarseima ja auhindu võitnud sõnamängu juniooride versioon, millega saavad lõbusalt mängida ka väiksemad mängijad. Mäng on kiire, vahva ja lihtne. Pealegi veel ülihariv! Kaardid on loodud spetsiaalselt nii, et need soodustaksid laste loovust ja varajast arengut, innustades neid lõbusa mängu käigus avastama ja katsetama sõnadevahelisi seoseis. Nii saavad selgeks ja arenevad põhioskused. Mängija peab oma käigu ajal nimetama ühe asja, mis seostub kaardil oleva pildiga. Mängijad püüavad „pommi“ kiiresti enda käest edasi anda, enne kui see „plahvatab“. Tänu varieeruva ajaga taimerile (10 sek – 1 min) on iga mäng põnev.


KUU DIGIMÄNG - "Battlefield 4 (+ China Rising Expansion Pack)" (Xbox360, PS3, PC)


KUU AJAKIRI
- "Dream Christmas"
Mis võib olla ilusam, kui jõuluootuses kodu jõuluehteisse kaunistada! Homes & Gardens British toob oma lugejateni kõige trendikamad ideed saabuvaks jõuluhooajaks ajakirjas Dream Christmas.