Kõige kuumemad tooted oktoobris!

KUU RAAMAT - "Süvahavva"
Müstiline etnopõnevik perekonnast, kes kolib päranduseks saadud talusse Põlvamaal ja avastab, et selle majaga on seotud kummalised saladused. Maja eelmine omanik on hukkunud saunas, kuid näib nagu oleks ta oma surma ette aimanud. Üks kohalik poisike on kadunud, hull mutike hoiatab pereema Kristit punase Vaigutaja eest ja sauna varemete alla on peidetud salapärane arvuti. Ja kui perekond tahab oma uue kodu ajaloo kohta rohkem teada saada, põrkuvad nad veidra vaikimise müüri taha. Samanimelise telesarja esimene hooaeg oli Kanal 2 eetris 2012. aasta sügisel. Romaan avab lähemalt mitmeid kaadri taha jäänud seoseid ja sündmusi ning süveneb põhjalikumalt Süvahavva talu mõistatusse ning ajaloosse.

KUU FILM -  "Kruudid"
KRUUDID on seikluskomöödia, mis viib meid tagasi eelajaloolistesse aegadesse ning mille keskmes on maailma esimene perekond, kes asuvad uskumatule teekonnale pärast seda, kui ootamatult hävib koobas, mis neid seni ohtude eest kaitsnud on. Rännates läbi suursuguste ja kaunite kohtade avastavad Kruudid uue, hämmastava maailma, mis tulvil fantastilistest olenditest ning nende suhtumine ümbritsevasse muutub igaveseks.

KUU PLAAT - Kings Of Leon - "Mechanical Bull"
Kümme aastat peale debüütalbumi ”Youth and Young Manhood” ilmumist on Kings Of Leonist saanud üks maailma suurimaid rockbände. Tennesseest pärit vendade muusika on segu bluusist, soulist ja Southern rockist, mis ühendatud viitsütikuga kitarripommiga. Ehedaimateks näideteks lood “Sex On Fire” ja “Use Somebody”. Peale väikest rambibvalguse pausi ilmus bändi kuues stuudialbum ”Mechanical Bull”, mis kõlab täiesti värskelt ja erksalt, tootjaks bändi kauaaegne koostööpartner Angelo Petraglia.

KUU LAUAMÄNG -  "Carcassonne Junior"
Põnev ja lõbus puslemäng 2 – 4 mängijale alates 4. eluaastast on lasteversioon Klaus-Jürgen Wrede maailmakuulsast mängust Carcassonne. Carcassonne’is tähistatakse rahvuspüha sellega, et koduloomad lastakse aedikutest välja ning kohalikud lapsed püüavad kõik loomad enne videvikku tagasi koju tuua.

KUU DIGIMÄNG - "Fifa 14" (Xbox360, PS3)
Fifa 14-l on võrreldes varasemate versioonidega täpsem liikumine, palli kaitsmine, detailsem pealelöök, meeskonnaliikme arukus, ehtsa jalgpalli füüsikalised omadused..

KUU AJAKIRI
- Wallpaper UK
Wallpaper on rahvusvaheline disaini -ja elustiiliajakiri, mis käsitleb oma teemades arhitektuuri, disaini, interjööri, kunsti, moodi, reisimist ja tehnoloogiat.