Alates 8. augustist 2014 on avatud Apollo kolmeteistkümnes kauplus, mis asub Kohtla-Järve Vironia Keskuse esimesel korrusel. Linna esimeses raamatupoes on lisaks eestikeelsele sortimendile tavapärasest enam venekeelseid raamatuid, filme, mänge ja muusikat.

 

Kaupluse raamatuvaliku koostamisel on lähtutud kohaliku elaniku huvidest ja soovidest, venekeelse kirjanduse valikus on raamatuid igas eas pereliikmele. Sortiment on uues Apollos lai ka venekeelsete mängude ja filmide poolest, venekeelne muusikavalik on Apollo kauplusteketi kõige esinduslikum. Samuti on kaupluses saadaval hea valik kontori- ja koolitarbeid. Eestikeelse kirjanduse valikus oleme enim tähelepanu pööranud uutele raamatutele. Kuni augustikuu lõpuni kehtivad magusad avamispakkumised!

Kaupluse aadress: Järveküla tee 50, Kohtla-Järve

Kauplus on avatud: E-L 10-20, P 10-18

Apollo klienditeenindus (E-R 9-19 L, P 9-17):
tel: 6 336 000
e-post: info@apollo.ee

 

Eesti suurimasse raamatukaupluste ketti Apollo kuulub 13 kauplust üle Eesti ning internetikaubamaja aadressil Apollo.ee. Apollo missiooniks on pakkuda mugavat ostukeskkonda, sõbralikku ja asjatundlikku teenindust ning suurimat valikut raamatuid, filme, muusikat ja mänge olulisemates sõlmpunktides üle Eesti.