Kõik, kes ostavad Apollost kampaania "September on lastele" ajal 9.-30.09 30 € eest, osalevad lennupiletite loosis Pariisi ja tagasi. Kusjuures lennupiletid loositakse välja kogu perele. Auhinna paneb välja AirBaltic.

Lisaks leiad Apollo kauplustest TASUTA järjehoidjad, millel oleva koodiga saad AirBalticu lennupiletid 10 € soodsama hinnaga.

Kampaania reeglid:

1. Kampaania, “September on lastele“ raames toimub 9.09.2016 kuni 30.09.2016 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on Air Baltic Corporation AS Lennupiletid (kogu perele) Pariisi ja tagasi.
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas, v.a juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.
5. Auhinnale kehtivad AirBaltic lennupiletite tingimused.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient(või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € eest tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 5.10.2016. Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Lennupiletid saadetakse võitjale e-maili aadressile.
11. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee
12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee