Vinüülplaadimängija Audio-Technica AT-LP40WN Puit

0 out of 5
Rate this
Product is sold out!
AT-LPW40WN on manuaalne, rihmajamiga mängija, mis suudab edastada optimaalselt väga realistliku helikvaliteedi. Lisaks heale helikvaliteedile on
tegemist ka esteetiliselt meeldiva anti-resonantse mdf materjalist pähklispoonist valmistatud korpusega, mis piirab madalsageduse akustilist tagasipeegeldust.
Selleks, et tagada alusplaadi täpne pöörlemine mõlemal kiirusel 33-1/3 ja 45 RPM on kasutatud sensori abil kontollitud mootorit.
Plaadimängijal on sirge kujuga ja süsinik-fiibrist valmistatud helikäpp, millel on reguleeritav trackingu tase ja AT-HS4 universaalne 1/2"-peakorpus koos AT-VM95E Dual Moving Magnet phono helipeaga.
Audio-Technica on olnud maailmaturul liider vinüülplaadimängijate helipeade disainimise ja müügi alal rohkem kui 50 aastat.
Saavutatud kõrget taste antud valdkonnas näitab ka kasutatud väga mitmekülgne, suure jõudlusega uus AT-VM95E helipea, mis on varustatud 0,3 x 0,7 mil elliptilise helinõelaga.
See helipea on kokkusobiv kõikide uute VM95 helinõeltega, pakkudes vajadusel väga laia valikut igale eelarvele ja eesmärgile.
AT-LPW40WN on varustatud sisseehitatud lülitatava phono eelvõimendiga, mida saab ühendada võimendiga koos kaasasoleva eemaldatava kahekordse RCA väljundkaabliga.
Võimalik on otseühendus teiste helissüsteemi komponentidega kas siis eraldi spetsiaalse fonosisendiga või ka ilma selleta.

Manuaalne, rihmajamiga mängija, kahe kiirusega: 33-1/3 ja 45 p/min
Mootoril on jägiv kiirusandurisüsteem, mis tagab täpse ja stabiilse plaadiketta pöörlemiskiiruse
Täielikult manuaalne kasutamine
Reguleeritav dünaamiline antiskate
Professionaalne antiresonantne, valatud alumiiniumist plaaditaldrik koos kummist alusmatiga.
jAT-HS4 universaalne 1/2"-peakorpus koos AT-VM95E Dual Moving Magnet phono helipeaga AT-VM95E kassett ühildub mis tahes VM95 seeria helinõelaga.
sirge kujuga ja süsinik-fiibrist valmistatud helikäpp ,hüdrauliliselt summutatud helikäpa tõste juhtimise ja lukustatava hoidjaga.
Anti-resonantse mdf materjalist pähklispoonist valmistatud korpusega.
Sisseehitatud vahetatav fono-prevõimendi fono või liinitaseme väljundi jaoks
Vahelduvvooluadapter tagab voolu muundamise väljaspool korpuse, vähendades sellega müra signaalahelas.
Kaasas on dual RCA stereo kaabel, 45 RPM adapter, kummist matt, ja eemaldatav hingedega tolmukate.

Mõõtmed: 117 x 420 x 340mm
Kaal: 5 kg


Garantii 2 aastat
Product is sold out!