Eragon

0 viiest
Hinda
Toode on väljamüüdud!
Kui Eragon leiab metsast sileda sinise kivi, peab ta seda vaese talupoisi õnnelikuks avastuseks: võib-olla saab selle eest perele talveks liha varuda. Ent kui kivist koorub ilus, safiirsinine lohepoeg, mõistab Eragon peagi, et on komistanud pärandi otsa, mis on peaaegu niisama vana kui Impeerium ise.
Üleöö võtab tema lihtne elu onu Garrow´ talus pöörde ja ta leiab end hukatuslikust uuest maailmast, täis saatusekäike, võlukunsti ja võimu. Juhiks vaid iidne mõõk ja vana jutuvestja Bromi nõuanded, peavad Eragon ja noor lohe Saphira pääsema eemale ohtlikest väljadest ja tumedatest vaenlastest Impeeriumis, mida valitseva kuninga kurjusel pole piire. Kas Eragon suudab astuda legendaarsete Loheratsanike jälgedes? Impeeriumi saatus võib olla tema kätes...

Christopher Paolini kustumatu armastus fantaasia- ja ulmekirjanduse vastu ajendas teda asuma oma esikromaani, "Eragoni" kallale pärast seda, kui ta oli viieteistkümneaastasena keskkooli lõpetanud. Raamatu valmimisel oli ta 17. Kui "Eragon" 2003. aasta sügisel ilmus, sai sellest koheselt bestseller. Raamatul baseeruv film peaks linastuma 2006. aasta suvel.

"Eragon" on põnev raamat kõigile neile, kes "Sõrmuste isanda" triloogia lummusele vastu panna ei suutnud.
Kordustrükk

Toode on väljamüüdud!