Apollo ja Eesti Päevaleht pakuvad Sulle suurepärast võimalust saada osa Eesti filmiklassika paremikust ning tutvuda Eesti digiajakirjanduse paremikuga!

Tellides „Eesti filmiklassika“ DVD-sarja 1. filmikomplekti, tasud nelja filmi eest 19.96 eur ja saad:

- Kingitusena sarja avafilmi „Viimne reliikvia“
- Sarja filmid 2-5, mis on kauplustes juba läbi müüdud
- Eesti Päevalehe ja Eesti Ekspressi digilehe 2-kuulise TASUTA lugemisõiguse

„Eesti filmiklassika“ sarja esimeses filmikomplektis on 5 armastatud ning hinnatud Eesti mängufilmi: legendaarne ning alati menukas „Viimne reliikvia“, äsja sajandi Eesti filmiks valitud „Kevade“, kultuslik ulmeklassika „Hukkunud Alpinisti hotell“, kaunite meloodiatega südamlik lugu Raimond Valgrest „Need vanad armastuskirjad“ ning suurepäraste näitlejatöödega (Järvet, Lauter) Vilde ekraniseering „Mäeküla piimamees“.

NB! Kauplustes on eelmainitud filmid juba läbi müüdud
– sarja tellides tagad, et ei jää filmidest ilma ning Apollo klubi liikmena ei lisandu Sulle Eesti Päevalehe maksumust! Sarja tellimust saad jätkata ka pärast digilehtede lugemisõiguse tähtaja lõppu. Kõik filmid saadetakse Sulle täiendava postikuluta Sinu poolt märgitud aadressile!

Tellimuse vormistamiseks kirjuta oma soovist e-postile eestifilm@epl.ee või helista tel 680 4444 ja maini kindlasti märksõna „Apollo“, sest ainult nii saad pakkumisest täies mahus osa ja saame Sulle saata digilehe lugemiseks vajaliku lugejakoodi!

„Eesti filmiklassika“ sarja kohta vaata infot: http://eestifilm.epl.ee/

Eesti Päevalehe ning Eesti Ekspressi digilehtedega saad tutvuda aadressidel ajaleht.epl.ee ja ajaleht.ekspress.ee . Digileht on palju enamat kui lihtsalt veebisait – vaata ja veendu ise!

Käesolev eripakkumine kehtib kuni 30.06.2012, aga saada meile oma tellimus juba täna!

Lugupidamisega,
Sinu Apollo ja Eesti Päevaleht