
Elamusrikkad lõpukingid Apollost!
Kampaania on selleks korraks lõppenud ning eksklusiivse koolilõpupaketi 10-le võitis Felix Roomets! Palju õnne!
</p>
Apollo aitab valida koolilõpu kingitust - Kingi lõpetajale elamus!
Kampaania periood 22.05 - 23.06.2019
Pereheitmise aeg koolides on kätte jõudnud ja see puudutab lähemalt või kaugemalt meist pea igaüht. Kas toob perepoeg sulle koju põhikoolitunnistuse või kuulud nende õnnelike emade-isade, tädide või lausa vanavanemate hulka, keda rõõmustab oma bakalaureusetiitliga noor eluteele astuja? Ehk oled hoopis ise elupõline avastajahing ning lõpetad järjekordse etapi oma teadmistejanulisel teel?
Igal juhul on kõik need imelised lõpud inimeseks olemise teel märgilise tähendusega ning uued algused väärivad tähistamist ja meenutamist. Soovime sulle Apollo valikust välja tuua mõned väärt kingiideed, et saaksid end mõnusalt peomeeleolule häälestada. Koguda elamusi ja kinkida lõpetajale emotsioone!
Parimad kingisoovitused leiad siit: www.apollo.ee/koolilopp
Kõik Apollo Klubi liikmed, kes sooritavad perioodil 22.05-23.06 Apollost vähemalt 30 € ostu, osalevad O’Learyse meelelahutuskeskuse poolt välja pandud peaauhinna loosis!
Auhinnaks on eksklusiivne koolilõpupakett 10-le, mis kehtib kõigis O'Learyse meelelahutuskeskuses Eestis.
Pakett sisaldab:
- Interaktiivne Bowling
- Virtual reality mängud
- Interaktiivsed mängud (õhuhoki, korvpalli sopsuvise, mootorratta simulaator)
- Kinokülastus Apollo kinorestoranis
- Söögid (Boston Celtics juustuburger, šokolaadikook) ja joogid (üks vabalt valitud karastusjook)
***
Kampaania reeglid
1. Kampaania „Kingi lõpetajale elamusi!“ raames toimub 22.05.2019 kuni 23.06.2019 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja; registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3.1. Interaktiivne Bowling (2 tundi)
3.2. Virtual reality mängud (1 tund)
3.3. Interaktiivsed mängud (õhuhoki, korvpalli sopsuvise, mootorratta simulaator) (20 mängukorda)
3.4. Kinokülastus Apollo kinorestoranis (10 piletit – eelneval broneerimisel kavas olevale filmile)
3.5. Söögid (Boston Celtics juustuburger, šokolaadikook) ja joogid (üks vabalt valitud karastusjook)