"Daughters" ("Tütred") on inspireeriv fotoraamat kajastamaks Eestimaa noorte loomulikku ilu ja naiste väge. Mahukas, üle 260 leheküljelises kinkeraamatus figureerivad üle 100 Maarjamaa eri paikadest pärit teismeeas neiu, keda on kümne aasta jooksul jäädvustanud aktiivne ettevõtja, Miss Estonia 2000 ning kahe lapse ema Evelyn Mikomägi.  

 

Raamatuesitlus ja vestlusõhtu toimub 28. novembril kell 17 Solarise Apollos! Esitlust viib läbi kõigile tuntud raadiohääl Rauno Märks. Kehakinnituseks pakutakse tervislikke BeMore supertoidu-smuutisid, loositakse välja ka kingitusi.

 

”Raamatu ”Daughters" idee tuli vahetult pärast mu kauaoodatud tütre sündi eelmine aasta, kui võtsin aja maha ja sain oma elule tagasi vaadata. Tahtsin läbi kunstilise võtme kokku panna puzzle oma senisest elukogemusest ja õppetundidest, mida nüüd teistega soovin jagada", avaldab raamatu autor ja viisteist aastat modelliagentuuri Living Models juhtinud Evelyn Mikomägi.

 

Oma debüütraamatuga soovib Mikomägi julgustada kõiki tütreid ja tulevasi emasid armastama end just sellistena, nagu oleme siia ilma sündinud, ise looma oma teekonda ja leidma viise olemaks enda parimaks versiooniks.

 

Tuntumatest eestlannadest on raamatus ilmateinud ekstreemsportlane Kelly Sildaru, YouTuber Maria Rannaväli, laulja Getter Jaani, meigikunstnik Ellen Walge, tippmodell ja filmitegija Alexandra Elizabeth Ljadov jt.  

 

Et lisada teosele rahvusvahelist vürtsi, on autor kombineerinud portreed Eestimaa tütardest  universaalsete mõtteteradega suurkujudelt, nagu Andy Warhol, Coco Chanel, John Lennon, Audry Hepburn, Mark Twain, Astrid Lindgren, Steve Jobs, Marilyn Monroe, Pablo Picasso, printsess Diana, Oscar Wilde, Richard Branson, Taylor Swift, Elon Musk jpt.

 

Raamat on lihtsas inglise keeles ning sobib ideaalselt kingituseks kõikidele nooremeelsetele ja uudishimulikele, kes oskavad väärtustada fotokunsti, naturaalset ilu, esteetikat ja ajatut elutarkust.


Esitlusel saate raamatu soetada Apollo Klubi liikmena 10% soodsamalt.

 

Kohtumiseni esitlusel!