30. augustist 1.septembrini toimub Solaris keskuses vaba aja infomess Novaata 2012. Tasuta Infomess tutvustab noortele, aga ka täiskasvanutele vaba aja veetmise võimalusi ja huvitegevusi Tallinnas ning Harjumaal.

Apollos on 30. ja 31. augustil kohal karjäärinõustajad Tallinna ja Harjumaa Teabe- ja Nõustamiskeskusest, kellelt abi ja nõu saada.  1. septembril ootame Apollosse kõiki filmisõpru vaatama Mondo filmiprogrammi. Näitame filme: „Bristoli rattaprojekt“; „Kibe šokolaad“; „Mina, mu mustlaspere ja Woody Allen“ ja „Katastroofi retseptid“. Kahele esimesele filmile järgneb arutelu.

Juubeliaastat tähistab Novaata filmiprogramm, välikontsert muusikaliste kollektiividega Oslo Skyline ja Põhja-Tallinn ning rohkelt mänge, võistlusi ja tegevusi suurematele ja väiksematele messikülastajatele.

Kolmel päeval toimuvad tegevused läbi kolme Solaris keskuse korruse ning demonstratsioonesinemisi saab vaadata aatriumisse üles seatud lava-alal. Erinevaid tegevusi ning etteasteid on läbi viimas noorteühendused, huvikoolid, spordiklubid, tantsustuudiod ja teised.
Solarise teisele korrusele seavad end nendeks päevadeks sisse Tallinna Noorsootöö Keskuse noortekeskused.

Novaata juubeliaasta lõpetab välikontsert. Nokia Kontserdimaja juurde välilavale on esinema tulemas muusikalised kollektiivid Põhja-Tallinn ja Oslo Skyline.

Rohkem infot: www.taninfo.ee/novaata2012

Kohtumiseni Solarise Apollos!