Jaanuari parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Läbimurdjad. Inimesed, kes muutsid Eesti suusasporti“


Maailmanimega suusaperekond Alevtina, Pavel ja Fjodor Koltšinid, noorelt tippu murdnud ja olümpiavõitja kasvatanud Rutt ja Anatoli Šmigun, kahevõistluse olümpiapronks Allar Levandi ning Eesti suusaedu peaarhitekt, treener Mati Alaver. Kõiki neid seob üks ühine tunnusjoon – nad on mõjutanud Eesti suusasporti.  Nad on läbimurdjad, kellel paljuski sarnane kujunemine ja sportlikud saavutused läbi eri aegade ja valitsevate olude.
 
KUU FILM -  „Turbo“


Menukite MADAGASKAR ning KUNG FU PANDA tegijate tempokas ja kaasakiskuv animaseiklus! Tigudest tiimikaaslaste ning inimestest sõprade abiga otsustab tigu nimega Turbo täide viia oma võimatuna tunduva unistuse.
Peeter Urbla käe all dubleerisid eesti keelde Jim Ashilevi, Andres Raag, Tõnn Lamp, Egon Nuter, Mart Toome, Tiit Sukk, Taavi Tõnisson, Margus Tabor, Sandra Uusberg, Elina Pähklimägi, Emil Rutiku, Janek Joost ja teised. Laulu esitas Jakko Maltis.

KUU PLAAT -  "Eesti 90-ndad" 3CD

Code One, 2 Quick Start, Black Velvet, Caater, Jam - Tants, Onu Bella, Push Up, Bläck Rokit, Vennaskond, Mr. Lawrence, Smilers, The Tuberkuloited ja paljud teised, kõik koos ühel kolmest CD-st koosneval kogumikul.

KUU LAUAMÄNG -  „Lotte pildikas“

„Lotte Pildikas“ on lõbus täringuga kombineerimismäng lastele alates kolmandast eluaastast. Mängus on palju võimalusi, kuidas ühendada omavahel Lotte ja paljude tema sõprade pea-keha-jalad-jalatsid. Kokku on karbis 19 tegelast. Selles mängus on vaja nii õnne, nutikust kui ka head tähelepanuvõimet.

KUU DIGIMÄNG -  XBOX, PS3 "Call Of Duty: Ghosts"

KUU AJAKIRI -  "Ottobre Design" (Inglise keeles)

Ottobre Design on moe -ja käsitööajakiri Soomest, mis keskendub laste-, noorte-ja naistemoele. Igas numbris kvaliteetsed lõiked, sealhulgas täissuuruses lõiked õmblemiseks. Lõiked laste suurustele on 62-170cm ja naistele suurustes 34-44.