Jaapani toidud Eestis/ Japanese food in Estonia

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
"Jaapanit ja Eestit võib küll lahutada tuhandeid kilomeetreid, kuid see pole takistanud jaapanlastel leidmast oma tee Eestisse ja ka vastupidi. Öeldakse, et tunda üht riiki, tähendab süüa selle toitu. Milline on õigupoolest Jaapani köök, kui seda vaadata jaapanlase, aga ka eestlase pilgu läbi?

Raamatus „Jaapani toidud Eestis” jagavad neli eestlast ja neli jaapanlast oma kogemusi ja vahetuid muljeid toidust, Eestist ja Jaapanist. Aga mitte ainult. Kaante vahelt leiab ka hulga Jaapani toidu retsepte: nii lihtsaid eineid, mille valmistamine võtab vähe aega, kui ka roogi, mis nõuavad rohkem tähelepanu ja oskusi. Üks mis kindel – Jaapani lemmikroa leiab siit igaüks, et sellega peret üllatada ja häid sõpru kostitada.There may be thousands of kilometres between Japan and Estonia, but this has not prevented the Japanese from finding their way to Estonia and vice versa. It is said that to know a country one has to eat its food. So what is Japanese cuisine like through the eyes of the Japanese as well as Estonians?

In the book Japanese Food in Estonia, four Estonians and four Japanese people share their experiences and first-hand impressions concerning food, Estonia and Japan. But not only. Between these covers, you will also find many recipes for Japanese food - simple meals which take little time to prepare, but also dishes that require more attention and skills. One thing is for sure - every reader will find their favourite Japanese dish which will surprise their family and impress their good friends."
Toode on läbimüüdud!