Jätke vabandused!

Kuidas muuta vanu mõttemustreid
0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Meil kõigil on ainulaadne eneseteostamise võime – võime teha ükskõik mida ja tegutseda ükskõik kuidas tahame. Kuid meil kõigil on ka kahtlused ja hirmud, ning need takistavad meid sageli teostamast oma unelmaid ja suutmast saavutada kõike, mida tahame.

Kuidas saada mööda sellest vaiksest häälest, mis ütleb: „Ma ei saa”?Raamatus „Jätke vabandused!” näitab menukite autor Wayne Dyer selgelt, et võite sellega hakkama saada – ja saategi –, lõpetades kahtlemise ja hakates uskuma. Ta uurib põhjalikult, kuidas meie mõtted, tunded ja käitumismallid panevad meid tegutsema nii, nagu seda teeme, ja kuidas neid saab muuta, pakkudes meile inspiratsiooni, julgustust ja elujõulist toetussüsteemi.Te võite muutuda ja elada oma elu nii, kuidas tahate – lihtsalt jätke vabandused!

Dr WAYNE W. DYER on üks kõige tuntumaid ja austatumaid eneseabi õpetajaid maailmas. Ta on kirjutanud üle 30 raamatu ning tema töö ja lugu tema enda arenemisest orvust doktoriks on aidanud kümnetel tuhandetel inimestel muuta oma elu paremaks. Wayne W. Dyer elab USA-s.

www.drwaynedyer.com
Toode on läbimüüdud!