OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

JBL Wave Beam,valge, bluetooth täielikult juhtmevabad kõrvaklapid

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
75,95 €
Tavahind: 79,95 €
Saadavus kauplustes
JBL Deep Bass Sound
Võta muusika kuulamisest maksimum turvaliste ja töökindlate kõrvaklappidega, millel on 8mm draiverid ja JBL Deep Bass Sound.

Mugav istuvus
Ergonoomilise disainiga JBL Wave Beam püsib kõrvas nii mugavalt, et võid unustada, et kannad neid. Suletud disain välistab välised helid ja parandab bassi jõudlust.

Kiirlaadimisega aku tööiga kokku kuni 32 tundi
Kokku kuni 32-tunnise aku kasutusajaga (8 tundi kõrvaklapid + 24 tundi laadimiskarbiga) JBL Wave Beam pakub heli kogu päevaks. Kui vajad kiirelt energiat, saad kõrvaklappe kiirlaadida - vaid 10-minutiline laadimine annab kuni 2 tundi kuulamisaega.

Ole oma ümbrusega kursis
Mine kõikjale ja kuule kõike Smart Ambient tehnoloogia abil. Kui sul on vaja kiireks vestluseks muusika peatada, võimaldab TalkThru kuulata ümbritsevaid inimesi koheselt, ilma kõrvaklappe kõrvast välja võtmata. Või kasuta funktsiooni Ambient Aware, et jätkata muusika kuulamist, püsides samal ajal ümbritsevaga kursis.

Vee- ja tolmukindel
IP54 sertifikaadiga kõrvaklapid ja IPX2 sertifikaadiga laadimiskarp on piisavalt vee- ja tolmukindlad, et saaksite nautida muusika kuulamist kogu päeva.

Käed-vabad kõned VoiceAware´iga
Kui teed liikvel olles käed-vabad kõnesid, võimaldab VoiceAware tasakaalustada seda, kui palju sa enda häält teistega vesteldes kuuled.

Ühildub JBL Headphones rakendusega
Kuula muusikat terve päeva – omal moel. Vali spetsiaalse rakenduse abil oma isiklikult eelistatud heli ja muuda JBL Wave Beam oma ideaalseks kaaslaseks.
Tarne 1-3 tööpäeva
75,95 €
Tavahind: 79,95 €
Saadavus kauplustes