Jutupliiats Näpsud maal

Helindatud raamat
0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
18,00 €
Tavahind: 18,95 €
Saadavus kauplustes
„Näpsud maal” on neljas helindatud raamat kuueosalisest sarjast „Näpsud õpivad”. Raamat on mõeldud lastele alates 4. eluaastast, erivajadustega lastele, kuid sobib ka vanematele
koolieelikutele ja erinevas vanuses eesti keele õppijatele.
Näpsud on uudishimulikud väikesed riidest tegelased – Sokike, Kindake, Rätike ja Padjake –, kes elavad koos Kassiga kangast majakeses. Seal nad mängivad ja õpivad
maailma tundma. Siin raamatus Näpsud seiklevad looduses. Kas keegi on maasikad metsa äärde istutanud? Kuidas on kasvanud Sokikese kaasavõetud õun? Kas õunad kasvavad nagu kartulidki maa sees vaos? Mida võib saada lehmalt – õunu või piima? Millised on kaitsealused taimed ja miks ei tohi neid noppida? Kuidas sai plastpudel merre? Kas kala saab elada ilma veeta?
„Näpsud maal” näeb välja nagu tavaline raamat, aga kui digitaalse jutupliiatsiga piltidele või tekstile osutada, ärkavad need ellu: pliiats laulab, loeb luuletusi ja esitab küsimusi. Pere pisematele mõeldud jutu- ja pildiraamat toetab keele- ja matemaatikaoskuste kujunemist ning arendab last emotsionaalselt ja sotsiaalselt. Harjutused parandavad kõnet, motoorikat ja keskendumist ning arendavad loovust ja kujutlusvõimet.

Sari „Näpsud õpivad” on arendatud koostöös Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskuse ja Läti Ülikooli koolieelse pedagoogika spetsialistidega, lastekirjastusega Liels un Mazs. Raamatute arendust toetas Interreg Eesti-Läti piiriülese koostöö programm.

Kui sul on jutupliiats juba olemas, saad helifaili alla laadida veebist: www.jutupliiats.ee/napsud
Tarne 7 tööpäeva
18,00 €
Tavahind: 18,95 €
Saadavus kauplustes