KUU RAAMAT -  Mari-Liis Iloveri "Piknikule!"
Piknikke armastavad ühtviisi nii täiskasvanud kui lapsed. Nii et paki toidud korvi, haara kaasa piknikutekk, sõida loodusesse ja meeldejääv puhkusepäev on garanteeritud! Toidukirjutaja ja kokaraamatute autor Mari-Liis Ilover pakub Eesti esimeses piknikutoitude raamatus innustavaid ideid, mida võtta kaasa eri aastaaegadel piknikku pidades. Lisaks ligi 80-le retseptile leiab veel kasulikke nõuandeid väljasõidu planeerimise, toitude eripära ning nende pakkimise ja säilitamise kohta.


KUU FILM -  Monumendimehed DVD
Film põhineb tõestisündinud lool, mille keskmes on teadaolevalt suurim aardejaht inimkonna ajaloos. Nimelt pannakse Teise maailmasõja lõppjärgus kokku üsnagi eriskummaline rühm, mis ei koosne sedapuhku eriväljaõppega dessantväelastest, vaid hoopiski kunstiajaloolastest ja muuseumidirektoritest ja kuraatoritest, kellele Ameerika Ühendriikide president usaldab vägagi vastutusrikka ülesande: minna Saksamaale, et leida Hitleri käsul röövitud hindamatud kunstiteosed ning tagastada need nende õigusjärgsetele omanikele.
Näitlejad: George Clooney, Matt Damon, Jean Dujardin, Cate Blanchett, John Goodman, Bill Murray jt

 

KUU PLAAT -  Kõrsikud (Päss, Pehk, Bonzo) - Mina Olin Veel Väikene CD

Plaadil "Mina olin veel väikene" kõlavad laulud samanimelisest Rakvere Teatri lavastusest.

 

KUU LAUAMÄNG - Loovkaardid Väike Taibu

50 loogilist mõtlemist, tähelepanu ja mälu arendavat pildikaarti.


KUU DIGIMÄNG - Watch Dogs PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One
Sa oled Aiden Pearce, geniaalne häkker ja endine kõrilõikaja, kes ihkab kättemaksu oma perekonna tapmise eest. Sinu ees on avatud kogu Chicago linn, milles seiklused ei lõpe.


KUU AJAKIRI - Prinzessin Lillifee (GER)
Printsess Lillifee kutsub teid maagilisse haldjamaailma. Ajakirja iga lehekülg on täis seiklusi looduses, käsitööideid, retsepte ja muidki vahvaid tegevusi Lillifee ja tema sõpradega. Iga ajakirjaga kaasas üllatus!