Kasemahlaseep 100g

Magrada Organic Cosmetics 
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
7,08 €
Tavahind: 7,45 €
Saadavus kauplustes
Põhjamaine kasevesi on tuntud kui ajatu nooruse eliksiir. Toode sisaldab rohkem kui 33% puhast kasemahla. Taimsete mikroelementide, B- grupi ja C vitamiinide rikas kasemahlaseep muudab naha pehmeks, siidiseks ja säravaks. Tegemist on unikaalse tootega, millel ei ole värvi ega lõhna. Seep on sobilik ka kõige tundlikumale ja õrnemale nahale.

Kasemahlas sisaldub kasele iseloomulikke stereole, millel on nahale antibakteriaalne, haavu parandav ja nahaprotsesse normaliseeriv-tasakaalustav toime ning tanniine, millel on põletikuvastane toime. Lisaks on kasemahlas B grupi ja C vitamiine.
Mis teeb selle toote eriliseks?

Seep on värvitu ja lõhnatu.
Säilitab baktereid tõrjuva toime.
Sobib hästi ka näonaha puhastamiseks.
Ideaalne ka kõige tundlikumale ja õrnemale nahale, tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt.
Kasemahlaseep on valminud koostöös Tartu Ülikooliga.
Seebi koostisesse on valitud vaid taimsed õlid: oliivi-, kookos-, palmi- ja seesamiseemneõli ning kakaovõi. 80% seebi koostisosadest on orgaanilised ehk pärit mahepõllumajandusest ja ülejäänud on loodusliku päritoluga.

Magrada Organic Cosmetics seebid on vegan ja looduslikud.

PARABEN-FREE, SULFATE-FREE, SILICONE-FREE, ALCOHOL-FREE, VEGAN, EU ALLERGEN-FREE, NOT TESTED ON ANIMALS, HANDCRAFTED, MINIMAL INGREDIENTS

Kas teadsid et...
Kasemahlaseep on valminud koostöös Tartu Ülikooliloodus- ja täppisteaduste valdkonnaga. Perioodil 01.06-10.09.2016 viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastusel ellu projekt: “Kasemahlaseebi tootearendus”, mille käigusviidi läbi kasemahla koostise ja selles sisalduvate komponentide uuringud.
Tarne 1-3 tööpäeva
7,08 €
Tavahind: 7,45 €
Saadavus kauplustes