Võta sõbrannad kaasa ja tule Kerli Kõivu esimese raamatu „Haavatud jumalanna paranemispäevik: 30 päevaga tallamatist supernaiseks“ tõeliselt lõbusale raamatuesitlusele!

Naiselik õhtu leiab aset 29. novembril kell 19 ja Kerliga vestleb esitlusel bravuuritar Anu Saagim. Üks paremaid viise oma jumalanna olemuse tunnetamiseks on aja veetmine teiste jumalannadega, nagu kirjutab Kerli oma raamatus!

Meeleolukalt kirjutatud teoses õpetab ta, kuidas saada 30 päevaga üle südamevalust ja muutuda iseenda kõige paremaks versiooniks. Iga päev on pühendatud kindlale meeleolu ja enesehinnangut parandavale tegevusele ning soovitused on ülimalt mitmekülgsed, alates toitumis- ja trenninippidest kuni spirituaalsete õpetusteni välja.

Esitlusel teevad suu magusaks Blenderi tervislikud smuutid ja fotokioskis poseerides saab igaüks lasta valla oma sisemise Kerli! Raamatu ostjate vahel loosime välja ahvatlevaid temaatilisi auhindu BonBon Lingerie’lt, MyFitnessilt ja paljudelt teistelt. Avatud on ka fotograaf Jörgen Paabu näitus piltidest, mis sündisid just selle raamatu tarvis.

Kohtumiseni esitlusel!