Käes on lillesülemite, pidulike aktuste, veidi kortsus tunnistuste ja viimaste koolikellade aeg. Olgu lõpetamisel põhikool, keskkool või ülikool, see päev on täis emotsioone! 
 
Apollo on valinud sadade raamatute, filmide, mängude ja muusika seast välja sobivad kingitused nii põhikooli-, keskkooli- ja ülikoolilõpetajale kui elupõlisele õppijale. Neile, kes sobivat kingitust ei leia, soovitame valida Apollo kinkekaardi või e-kinkekaardi, et lõpetaja saaks ise meelepärase ja väärtusliku kingituse valida. Või esimese eestikeelse ja Eesti e-raamatute poega Apollo e-lugeri, millega saab kaasa üle 480 tasuta e-raamatu.

 

Kampaanialehelt http://www.apollo.ee/koolilopp/ leiab soodsate hindadega e-raamatuid ja uudishimulikele maailmaavastajatele ajakirjade eripakkumine kuni 15% soodsama hinnaga. Soodsad kingisoovitused kuni -86%!

 

Kingitused lõpetajale leiad siit:  www.apollo.ee/koolilopp

 

Kõik kes ostavad perioodil 1.-21.06 kampaaniatooteid osalevad 2 Apollo e-luger II loosis!
Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige!

 

Apollo e-luger II võitsid Helina Annus ja Kattri-Helina Põld.
Võitjatega võtame ühendust.

 

Täpsemad kampaania reeglid:
1. Kampaania toimumise aeg 1.-21.06.2015
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336000, e-post: info@apollo.ee)
3. Kampaanias loositakse välja 2 Apollo e-luger II-e (värvus: valge/tumehall).
4. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt ühe koolilõpu kampaania „Kingi lõpetajale emotsioone“ toote. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil ostnud kampaania tooteid.
5. Kampaania auhinnad saab kätte kõikidest Apollodest alates 23.06.2015, kui pole kokku lepitud teisiti.
6. Kampaania auhinna võitjad kuulutatakse välja 22.06 Apollo kodulehel www.apollo.ee ja Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee

 

Julgust, rõõmu ja teadmisjanu!