Reedel, 26. septembril kell 17.00 algab Tartu Kaubamaja Apollos FSC Friday 2014 raames kirjastuse Pikoprint lasteraamatute esitlus. NB! Kohapeal on kõik Pikoprindi raamatud tavahinnast -20% soodsamad:

 

Detektiiv Luuker Leebesurm: Mängides tulega
Detektiiv Luuker Leebesurm
Onu Alberti aeg ja ruum
Spiooni ei tohi suudelda
Tom Gatesi äge maailm
Väljavalitu - ilmub müügile 26.09

FSC Reede (26. september) on ülemaailmselt tähistatav päev, millega juhitakse tähelepanu maailma metsadele ning rõhutatakse metsade vastutustundliku majandamise tähtsust. 2014. aastal on FSC Reede ürituste raskuskese koondunud Tartusse ning linnainimestele kõige nähtavamalt ehk Tartu Kaubamajja, mille ees Küüni tänaval on märgise tutvustamiseks püstitatud ligi kolm meetrit kõrge halusein, Kaubamaja aatriumis on aga värviliste vahtralehtede ja metsahäältega varustatud halustend.

 

Lisaks eelpoolmainitule toimub reedel Tartu Kaubamajas FSC-paberile kirjastava Pikoprindi lasteraamatute esitlus, Tartu Loodusmaja korraldatav paberi taaskasutustöötuba lastele ning kell 18 on õhtu kulminatsiooniks metsadele pühendatud kontsert, kus esineb Mari Kalkun. Lisaks saab terve nädala jooksul teha Kaubamaja aatriumis halustendi taustal pilte ning osaleda loosimises, mille auhinnad on välja pannud Apollo, Tartu Kaubamaja, kirjastus Pikoprint jt.

 


Kohtumiseni!