Kodu minu jaoks

Teine raamat
0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes
Erin Fleming põgeneb oma kontrolliva ja vägivaldse endise abikaasa eest ning leiab varjupaiga Californias Santa Clarita südames. Ta on innukalt valmis seal elu jätkama: tal on uus nimi, uus välimus ja uus karjäär. Asunud elama kohaliku pere privaatsesse külalismajja, hingab Erin lõpuks vabamalt. Kaugel eemal varjudest, mille eest ta põgenes, õpib Erin lõpuks elama enda jaoks. Tema uus ootamatu sõprus üürileandjaga hakkab lõhkuma raudrüüd, millesse Erin end sulges. Kuid seal on ka mees, kes paneb Erini südame kiiremini lööma ja soovima asju, mida ta usub end mitte kunagi saavat.

California metsatulekahjude keskpunktis teeb tuletõrjuja Matt Hudson oma ohtlikku tööd täie kirega. Ta elab nende adrenaliinisööstude nimel, millega amet teda iga päev autasustab. Kuid tema üle võtavad võimust kaitseinstinktid, kui mees kohtub Eriniga. Ta ei saa eitada, et võimalik suhe selle naisega ahvatleb teda. Eelkõige on ta aga otsustanud tõestada, et Erin võib teda usaldada. Kui nendevaheline säde süttib, tekib ka reaalne oht. Erini minevik ei lase teda lahti. See on lihtsalt peidus.

Enne kui Erini endine abikaasa ta leiab, peavad Erin ja Matt leidma Erini endise abikaasa. Ja tegema lõpu kõigele, mis on ohustamas nende armastust ja Erini elu.
Tarne 7 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes