8. septembril kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo lastehommikule.

Vägesid juhib Tibu (Venno Loosaar), kes korraldab lastele vahvaid mänge, ning loeb Evald Tammlaane raamatut „Laevakoer Tuhk“. Lasteraamat on südamlik ja ühtlasi seikluslik jutustus peremeheta koerast, kes juhuslikult laeva sattudes sealt uue kodu eest leiab. Kõigepealt õpib Tuhk tundma laevaelu iseärasusi ja mereelu veidrusi. Aga kuna ta on üks tark ja taibukas koer, siis juba varsti peavad sõbrad-meremehed teda tõeliseks laevakoeraks. Seikluslikkust lisab loole reis Aafrikasse, kus Tuhk sealsete loomade – kaelkirjaku, ninasarviku, okassea ja lõviga üsna ootamatutes olukordades kokku puutub.

Lastehommikule kogunenud lapsed saavad näha ja katsuda Iiri Settereid ja kääbuspuudleid nimega Kribu & Nupi, kes näitavad, milliseid trikke nad teha oskavad. Lisaks räägivad koertekooli "Koerus" inimesed lemmiklooma võtmisest ja sellega seonduvast kohustusest.

Koos Vunderiga meisterdame ise koeri! Kõik, kes võtavad koerameisterdamise töötuppa ise kaasa kartongtoru (paberrätiku sisu näiteks), saavad tillukese preemia, mille paneb välja Henkel Pritt pulgaliimi tootja.

Tublidele ja mänguhimulistele lastele jagab auhindu Haribo!

Kui Sa Tallinnasse ei jõua, siis tule 8. septembril kell 13.00 Pärnu Kaubamajaka Apollo lasteüritusele, kus teeme ka koerust ning loeme raamatut "Tädi, Motja ja teised"!
Vaata lisainfot Pärnu üritusest SIIT.

Kohtumiseni Apollos!