Komplekt: Nina vastu nina. Mäng lõhnadest & Pimm Pomm. Mäng helidest (EST/RUS)

0 viiest
Hinda
Toode on väljamüüdud!
Kaks lõbusat ja harivat lauamängu ühe hinnaga!

Maailm on täis võrratuid elamusi, kui oskad märgata ja kasutada oma meeli. Nägemine, kompamine, maitsmine, kuulmine ja haistmine on meie asendamatud teejuhid teel läbi elu. Mida teravamad on meeled, seda põnevam on seiklus. Kuid nagu elus ikka - keegi ei sünni meistrina. Nii tuleb ka meeli arendada, et märgata ümbritsevat keskkonda ning selle võludest osa saada.

Lõbusate pildikaartide ja põnevate lõhnatopsidega ainulaadne lauamäng NINA VASTU NINA sobib lastele 3. eluaastast. Mänguga kaasas olevad seletused annavad vanematele võimaluse tutvustada lastele põnevat aroomidemaailma veelgi sügavamalt, aidata lapsel eristada meeldivat ohtlikust ning luua seoseid lõhnade, esemete ja nähtuste vahel. Mängul on mitmeid erinevaid mängimisviise, mis muudavad selle põnevaks ja värskeks ka pärast mitmendat mängimist - üheskoos tuvastatakse nuusutatavad aroomid, leitakse armastatud memory vormis neile paariline või leitakse toast asju, mis lõhnavad just nii nagu lõhnatops. Üks on kindel - põnevust ja õppimisvõimalust jagub kõigile!

PIMM POMM on lahe mäng heli- ja häältemaailma avastamiseks ning silmaringi laiendamiseks. Mängijad saavad valida kolme erineva mänguviisi vahel, leides üles piltidel olevad või CD-plaadilt kostuvad helid. Loovus ja kujutlusvõime lähevad tööle kohe mängu alguses! Mänguväljad, pildimärgid ja CD muudavad selle mängu hasartseks ning maailmapilti avardavaks ajaviiteks. Koguge kokku 1-4 mängijat vanuses 4-8 aastat ja varuge mõnusalt aega - arendav mäng ja uued teadmised on garanteeritud!

Vanusele: 3+
Mängijate arv: 1-4
Keskmine mänguaeg: 15-30 min
Reeglite keel: eesti, vene
HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele. Väikesed osad. Lämbumisoht.
Toode on väljamüüdud!