Võta meiega ühendust


APOLLO KLIENDITUGI, VEEBITELLIMUSED:

Tel. 633 6020 (E-R 9-17)

info@apollo.ee


APOLLO ÄRIKLIENDI TEENINDUS:

Apollo ärikliendi tellimused ja info

Tel. 633 6140 (E-R 9-17) 

ariklient@apollo.ee

 

 

JURIIDILISED ANDMED

Apollo Kauplused OÜ (alates 08.03.2018)
Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa
tel: 6336020
faks: 6336028
info@apollo.ee
registrikood: 12252422
KMK reg. number: EE101524485
Swedbank a/a EE232200221054827335


APOLLO KAUPLUSTE ÜLDKONTAKTID

  

Kandideerimissoovid cv@apollo.ee
Sisseostupakkumised  ost@apollo.ee
Toetuspöördumised  sponsorlus@apollo.ee
Meediapäringud  press@apollo.ee
Turundustegevused turundus@apollo.ee
Raamatupidamine arved@apollo.ee
Veebiküsimused ekaubandus@apollo.ee

 

APOLLO KAUPLUSTE  PÕHIKONTAKTID



Eha Pank Tegevjuht eha.pank@apollo.ee
Kristiina Tinn Personalijuht, Apollo grupp kristiina.tinn@apollo.ee
Ene Mägi Pearaamatupidaja, Apollo grupp ene.magi@apollo.ee
Maria Taal Ostu- ja turundusjuht maria.taal@apollo.ee
Marju Kirsipuu Ostuarendusjuht marju.kirsipuu@apollo.ee
Marco Väljari Tootejuht (digikaubad, film/muusika)   marco.valjari@apollo.ee
Mikk Teder E-kaubanduse juht mikk.teder@apollo.ee
     
 APOLLO KAUPLUSTE JUHATAJAD
     
Vahur Schmidt Solarise Apollo juhataja vahur.schmidt@apollo.ee
Katrin Hiie Kristiine Apollo juhataja katrin.hiie@apollo.ee
Jelena Mets Ülemiste Apollo juhataja jelena.mets@apollo.ee
Laura Vesi Järve Apollo juhataja laura.vesi@apollo.ee
Rauno Liebenau Viimsi Apollo juhataja rauno.liebenau@apollo.ee
Elvira Ebber Lasnamäe Centrumi Apollo juhataja  elvira.ebber@apollo.ee
Rauno Liebenau Mustamäe Apollo juhataja rauno.liebenau@apollo.ee
Deivi Talve Tartu Kaubamaja Apollo juhataja deivi.talve@apollo.ee 
Deivi Talve Tartu Lõunakeskuse Apollo juhataja  deivi.talve@apollo.ee 
Deivi Talve Tartu Kvartali Apollo juhataja deivi.talve@apollo.ee
Eha Kauniste Pärnu Kaubamajaka Apollo juhataja eha.kauniste@apollo.ee
Kärt Johanson Pärnu Keskuse Apollo kauplus kart.johanson@apollo.ee
Kristel Torm Rakvere Apollo juhataja kristel.torm@apollo.ee
Luule Pajula Haapsalu Apollo juhataja  luule.pajula@apollo.ee 
Eve Jürisson Viljandi Apollo juhataja  eve.jurisson@apollo.ee 
Kristel Berens Kuressaare Apollo juhataja kristel.berens@apollo.ee

 

 

 

 

 

 

 
Lisan ostukorvi...
Lisan soovikorvi...
Sulge
See väli on kohustuslik.
Palun sisesta 2 või enam tähemäki.
See väli on kohustuslik.
Palun sisesta 2 või enam tähemäki.
First name is not valid.
Vigane email.
E-posti aadress on nõutud.
This email is already registered.
Vigane email.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
Enter a valid password.
Palun sisesta 6 või enam tähemärki.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
Selle isiku- või registrikoodiga on konto juba loodud
Vale Eesti isikukood
See väli on kohustuslik.
Birthday field is not valid.
Email, isikukood või salasõna on vale