Kampaania on selleks korraks lõppenud ning eksklusiivse koolilõpupaketi 10-le võitis Felix Roomets! Palju õnne! 

Apollo aitab valida koolilõpu kingitust - Kingi lõpetajale elamus!
Kampaania periood 22.05 - 23.06.2019

Pereheitmise aeg koolides on kätte jõudnud ja see puudutab lähemalt või kaugemalt meist pea igaüht. Kas toob perepoeg sulle koju põhikoolitunnistuse või kuulud nende õnnelike emade-isade, tädide või lausa vanavanemate hulka, keda rõõmustab oma bakalaureusetiitliga noor eluteele astuja? Ehk oled hoopis ise elupõline avastajahing ning lõpetad järjekordse etapi oma teadmistejanulisel teel?

Igal juhul on kõik need imelised lõpud inimeseks olemise teel märgilise tähendusega ning uued algused väärivad tähistamist ja meenutamist. Soovime sulle Apollo valikust välja tuua mõned väärt kingiideed, et saaksid end mõnusalt peomeeleolule häälestada. Koguda elamusi ja kinkida lõpetajale emotsioone!

Parimad kingisoovitused leiad siit: www.apollo.ee/koolilopp

Kõik Apollo Klubi liikmed, kes sooritavad perioodil 22.05-23.06 Apollost vähemalt 30 € ostu, osalevad O’Learyse meelelahutuskeskuse poolt välja pandud peaauhinna loosis!

Auhinnaks on eksklusiivne koolilõpupakett 10-le, mis kehtib kõigis O'Learyse meelelahutuskeskuses Eestis.

Pakett sisaldab:

- Interaktiivne Bowling

- Virtual reality mängud

- Interaktiivsed mängud (õhuhoki, korvpalli sopsuvise, mootorratta simulaator)

- Kinokülastus Apollo kinorestoranis

- Söögid (Boston Celtics juustuburger, šokolaadikook) ja joogid (üks vabalt valitud karastusjook)

***

Kampaania reeglid

1. Kampaania „Kingi lõpetajale elamusi!“ raames toimub 22.05.2019 kuni 23.06.2019 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja; registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)

2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

3. Kampaania peaauhinnaks (edaspidi Auhind) on OÜ APL Restoranid poolt välja eksklusiivne koolilõpupakett O'Learyse meelelahutuskeskuses väärtuses 650 €. Pakett kehtib kõigis O'Learyse meelelahutuskeskuses Eestis ja sisaldab 10-le inimesele järgmist:

  3.1. Interaktiivne Bowling (2 tundi)

  3.2. Virtual reality mängud (1 tund)

  3.3. Interaktiivsed mängud (õhuhoki, korvpalli sopsuvise, mootorratta simulaator) (20 mängukorda)

  3.4. Kinokülastus Apollo kinorestoranis (10 piletit – eelneval broneerimisel kavas olevale filmile)

  3.5. Söögid (Boston Celtics juustuburger, šokolaadikook) ja joogid (üks vabalt valitud karastusjook)

4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud Auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

5. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo Klubi liige (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ühe ostuga vähemalt 30 € väärtuses tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.

6. Kampaanias osalemine on automaatne, võitja selgitatakse välja kõikide Apollo Klubi liikmete vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud ostu vähemalt 30 € väärtuses.

7. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ ning OÜ APL Restoranid töötajad ja nende pereliikmed.

8. Kampaania võitja selgub loosimise teel hiljemalt 10 tööpäeva jooksul peale kampaania lõppemist. Võitja avalikustatakse Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku Auhinna kättesaamine.

9. Kui Kampaania võitjaga ei ole Kampaania Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajal õigus loosida Kampaanias osalenute hulgast uus võitja.

10. Auhinda saab kasutada perioodil 23.06.2019 – 31.12.2019 vabade kohtade olemasolul. OÜ APL Restoranid otsused vabade kohtade osas on lõplikud. Kampaania Auhind tuleb kasutada ühes osas.

11. Kõik kaebused tuleb saata Korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee

12. Kõik Kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.

13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.