Kristall Ruumilõhnastaja Vivin Briis - Diopsiid

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
31,30 €
Tavahind: 32,95 €
Saadavus kauplustes
Kristall lõhnastaja sobib suurepäraselt meele ja emotsioonide rahustamiseks. Vivin kristall lõhnastaja on ainulaadne, see ühendab endas kristallide tervendavat jõudu ja aroomiteraapiat. Kristall lõhnastaja sobib kodu, kontorit või mis tahes ruume kaunistama.

Diopsiid on ülitugev õnnekristall, mis suudab ligi kutsuda nii rahalist kui armastuse õnne.

Briis lõhn on värske lõhn, millel on tunda mandariini ja bergamoti noote, millele lisavad särtsu värske jasmiin ja tsitrus. Klientide vaieldamatu lemmik!

1. Aseta kivid klaasi – endale meelepärasel viisil.
2. Tilguta lõhna – Tilguta 5-10 tilka parfüümi kristallidele, olenevalt kui tugevat lõhna sa soovid.
3. Naudi aroomi – Tilguta lõhna lisaks, kui lõhn hakkab kaduma. Kui soovid vahetada lõhna, siis leota kive puhtas vees 2-3 tundi, kuivata kivid ja tilguta uus lõhn kuivadele kividele.

Diopsiid suurendab armastust kõikidel tasanditel, aidates armastada iseennast ja ka teisi, jagada armastust ja võtta seda vastu. Loob heaolu- ja rahutunnet. On väga hea südame ja emotsioonide tervendaja.
Sageli kutsutakse diopsiidi ka kaastunde- ja teenimise kristalliks. Selle energiad puudutavad südameid ja kui liikuda läbi nende paljude tunnetekihtide südamepõhjani välja, siis leiab sealt alati armastuse ja rõõmu. Läbi selle puhta ja teadliku armastusetunde tekib tänulikkus kõige oleva suhtes.
Tarne 7 tööpäeva
31,30 €
Tavahind: 32,95 €
Saadavus kauplustes