Kuni armastus peale tuleb 3.0

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes
“Olen Siglufjörðuris, heeringapealinnas. Oleme koristanud fjordirandu. Müstiline, mida siin, maailma lõpus, randadest leida võib. Ajuti näib mulle, et olengi viimaks leidnud oma unelmate töö: koristada randu
ja pärast minna raudkülma ookeani ujuma.
”
Kuidas küll Veronika Kivisilla oskab igast argipäevast leida imelisi hetki?
„Kuni armastus peale tuleb 3.0” sisaldab uusi loomingulisi sissekandeid kirjaniku päevaraamatusse, milles leebe huumori ja liigutava empaatiaga kirjeldatud kohtumistele tuttavaks saanud Tallinna tänavatel ja rongidel lisandub sündmuspaigana „Helsingi helistikest” tuttav Soome. Islandi imepärastest kuumadest pottidest kõnelemata!
Veronika maailm on täis värvikaid kohtumisi ja helgeid mõtteid: need hingeminevad miniatuurid innustavad meid kõiki leidma igikestvat ilu igapäev ning kaasinimesi parimas valguses vaatama.

Veronika Kivisilla (snd 1978) on avaldanud luulekogud “Kallis kalender” (Verb, 2011), “Veronica officinalis” (Verb, 2012), “Cantus firmus” (Näo Kirik, 2015), “Salutatio!” (Verb, 2019), “Helsingi helistikud” (Hunt, 2021) ning eluminiatuurikogud “Kuni armastus peale tuleb” ja “Kuni armastus peale tuleb 2.0”. Ta armastab laulda ja lugusid vesta ning on koostanud õpikuid, laulikuid ja sõnaraamatuid.

Tarne 1-3 tööpäeva
18,95 €
Tavahind: 19,95 €
Saadavus kauplustes