Kunstnike pelgupaik

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
19,99 €
-44%
Tavahind: 35,95 €
Saadavus kauplustes
Tõeline sõprus on kunst

Lapsepõlvest saadik on Emma Merrillit ja Sophia Masonit sidunud kirg maalimise vastu. Nagu kõik nooruspõlve parimad sõbrad, lubasid nad mitte iial omavahelist sidet kaotada. Kuid tüdrukud pärinesid eri maailmast ja nende rajad läksid lahku, kui Emma pandi eliitkolledžisse ja Sophia suundus riigikooli.

Pärast kümmet aastat on nad taas koos ja mõlemad kriisis. Emma on depressiooniga võidelnud kolledžiaastatest alates ning on surutud oma kontrolliva ja manipuleeriva ema lämmatava mõju alla. Sophia viib läheneva galeriinäituse ettevalmistamise surve all hapra Emma väikesesse kunstnike kolooniasse Lõuna-Texases. See on metsik ja ilus paik, kus õitsevad aasa- ja metsalilled, ning võibolla saab ka Emma siin rahu leida. Hoolivate ja loominguliste võõraste – eriti aga Josh Corleni, kommuuni avali südamega juhataja seltskonnas lubab Emma endal jälle hingata.

Sophia ja Emma jaoks on see täiuslik koht, et minevikku meenutada ning lõpuks jagada ka salajasi koormaid, mida kumbki neist on kandnud. Eelkõige on see võimalus avastada uuesti oma tõelist olemust ja täita oma vana tõotus, et nende sõprus kestab igavesti.
Tarne 1-3 tööpäeva
19,99 €
-44%
Tavahind: 35,95 €
Saadavus kauplustes