Laos: aeg antud elada, aeg antud süüa

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
23,99 €
-20%
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes
Rene Satsi kirjutab seikluslikke ja vaimukaid reisiraamatuid - kõigepealt Iirimaast, siis Sri Lankast ja nüüd Laosest. Head lugemised kõik! Aga need toovad ka meelde Hemingway kuulsa tähelepaneku, et igas lõunamere sadamas võib kohata eestlast. Kas ka igas džunglis on vähemalt üks eestlane? Või ongi see üks ja sama mees?
- Janika Kronberg / Kirjandusloolane

Ega ise ei viitsi ju Laosesse sõita. Nii et on väga hea, kui keegi teine seda sinu asemel teeb ja pärast jutustab, mis juhtus. Aga Rene Satsi raamat pole sugugi ainult reisikiri. See on ka seiklusjutt, kelmiromaan ja anekdoodikogumik - hästi läbi segatud ja heldelt vürtsitatud. Viib keele alla!
- Andrus Kivirähk/ Kirjanik ja ajakirjanik

Rene Satsi on verekoer, kes traavib väsimatult mööda planeeti, sõõrmeis ohtlike seikluste erutav hõng. Pimedad ööd täis lõrisevaid elukaid, veidrike peetavaid hotelle ja petrooleumimaitsega viski pudeleid on talle üksnes tulehakatuseks. Annaks taevas, et see suurte tiibadega Iiri kaitseingel, kes ta kohal pidevalt askeldab, ikka jaksaks tiibadega vehkimist jätkata. Sest Satsi on kuradima andekas. Mõnes mõttes nagu Eesti Hemingway.
- Krister Kivi/ Ajakirjanik ja kirjanik
Tarne 1-3 tööpäeva
23,99 €
-20%
Tavahind: 29,95 €
Saadavus kauplustes